Skocz do zawartości

Recommended Posts

, biedni to oni nie są ... zwłaszcza teraz gdy dostaną porządnego finansowego kopa, ilość zamówień będzie ogromna, kasa będzie lała się strumieniami

 

Skąd niby wiesz, że "kasa będzie lała się strumieniami"?

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

Skąd niby wiesz, że "kasa będzie lała się strumieniami"?

 

Widać że nie jesteś w temacie który od dawna wałkują portale na całym świecie.

Chodzi o APU do nowych konsol które bedzie dostarczać AMD.

CPU + GPU od AMD, kupe hajsu na tym zarobią... w koncu bedzie stały przypływ gotówki przez najbliższe kilka lat co pozwoli tej firmie odżyć - nie od dzis wiadomo że AMD jest w ciężkiej sytuacji finansowej.

Przede wszytskim doczekamy sie tego że kody gier bedą optymalizowane pod FX'y i nawiążą realną walkę z CPU intela.

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Skąd niby wiesz, ile na tym zarobią? Równie dobrze mogli wygrać, gdyż zaoferowali te układy w śmieciowych cenach. Miejmy nadzieję, że tak nie jest, ale póki co bawicie się w pracowników AMD wyższego szczebla :P. Co do optymalizacji, to też melodia przyszłości. W dodatku mogę Ci podać wiele przykładów, które przeczą takiemu myśleniu.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

raczej nikt do gier nie wybrał by APU od Intela ... cienka grafa dostarczana nawet z topowymi procesorami ... to miałby być krok na przód czy powrót do Xboxa 360 ...

Link to post
Share on other sites

@up zostali wybrani ponieważ wychodziło najtaniej. Tylko amd ma sensowny procesor i kartę graficzną. Intel ma tylko procesory a zieloni tylko karty graficzne więc wybór z mojego punktu widzenia jest najbardziej sensowny .

 

Dokładnie, a w jaki sposób wpłynie to na kondycję AMD, to dowiemy się z przyszłych raportów finansowych. Dzieła bajkopisarzy nic tu nie zmienią %-). Tak na marginesie, niech lepiej AMD się weźmie za sterowniki do GPU. Wczoraj odświeżyłem sobie Alana Wake i na HD 7970 nawet przy 80 FPS można było czasem odczuć "szarpanie". Na HD 6970, czy też GTX 580 nic takiego nie uświadczyłem.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
HD 7970

lol, a tak się właśnie składa że wczoraj w niego grałem. coś dziwne te twoje sterowniki, zapewne od Rivi TNT

 

 

 

///Proszę nie schodzić z tematu. Tomcug i Jonathan - przejdźcie na PW. Kolejny spam będzie karany.

Edytowane przez walker15130
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...