Skocz do zawartości

Jakie gry MMO na komputer


Recommended Posts

Szczerze nic ciekawego w tej grze nie ma ;) Mnie nie wciągnął nic a nic :P PvP lipne (w porównaniu do mojego GURU L2), questy z tyłka, graficznie paskuda ;p No ale każdy lubi co innego i ma inne preferencje względem gier ;) 

 

Ja osobiście nie wiem czy po TSW uda mi się przeskoczyć na inny tytuł, no chyba że będzie tak samo klimatyczny i zróznicowany pod każdym względem.

Link to post
Share on other sites

Heh, aż tak dobre? Ja tak miałem z Mount & Blade oraz Gothicami, do tej pory uważam za jedne z najlepszych gierek ever.

 

Szkoda że universum Gothic jest zbyt małe aby zrobić porządny MMO. A M&B byłby ciężko do zrobienia, bez magii, potworków i innych to zbyt zróżnicowany by nie był.

Ale własnie taki M&B jako MMO byłby kozacki.

Wyobraź sobie, oczywiście zmieniona mechanika, a nie latanie po mapie pionkiem, tylko powolne latanie samemu, potem kupno konia, ekwipunku. Oczywiscie odpada losowość map, bo byłaby jedna cała, mape odkrywać samemu i najlepiej żeby byli kartografowie rysujący mapy i sprzedający(opcja robienia złych map :D), na początku tylko wybrać frakcje do której należysz, i latasz po mapie sam, a potem zbierasz sie w armie z kimś i przejmujesz zamek, proste lvl-owanie po zabijaniu zwierząt, ścinaniu drzew, kopaniu rud kowalstwa itd..

 

Co sądzisz heewit, przeszło by coś takiego?? Lecimy z tym do CDP ? 

Link to post
Share on other sites

Tak, ale jeśli wierzyć temu co pisali na "pluto"(stronka gości od PiranhaBytes) to Gothic kończy się na Khorinis, kontynencie Myrtany, i paru innych wyspach -.-, choć wątpię w taki idiotyzm, na dłuższą mete ciągneli.

 

Gdyby nawet było MMO na tak małym powierzchniowo świecie, bez żadnych nowych potworków, więcej opcji Role-Playing niż gdzie indziej(typu kowalami byliby gracze, i żeby nimi być musieli by kupić/zbudować warsztat, z swoich materiałów, co by trwało chwile, ktoś kto byłby budowniczym musiałby tam jakoś to zaakceptować lub nawet wykonać jak w Minecrafcie ^^ , gra byłaby trudna, często aż wkurzała by, ale ludzi wciągało by to Farmienie :D

 

I takie Shopy jak w Metinie2, tylko że byłyby stragany do wynajęcia i tak wykładać :)

 

No i polowania na zwierzaczki, aby zdobyć lvl-e, bardzo prosty system, a umiejętności rozwijały by się wraz z biegiem czasu i oczywiście używaniem danych rodzajów broni czy robienia czegoś, można by dodać mounty jakieś. W sumie tylko konie, bo za dużo fantastyki to kijowo. Mapy były by jakby "interaktywne", bo gracze sami mogli by zakładać miasta, budując w nich jako budowniczy, oczywiście farmy do pożywienia też musiały by jakieś być :D I co Igorrodz zagrałbyś w takie coś??

Link to post
Share on other sites

Dobra, to porzucam moje plany przejęcia internetu tą gierką :( 

 

W sumie zaraz po wymyślaniu tamtego posta skończyłem BioShock-a Infinite, powiem szczerze, że dawno mnie żadna gierka tak nie zaskoczyła :D Świetne i wciągające, choć i czasem się zanudzić można było.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...