Skocz do zawartości

Jakie gry MMO na komputer


Recommended Posts

TERA, wciąga właśnie tym systemem walki, nie widzę nic innego co by mogło przytrzymać graczy przy TERA, co innego AION, mocno klimatyczny granie.

 

Ale co do The Secret World, to czy nie płaci się abonamentu miesięcznego ??

Link to post
Share on other sites

Dlatego miałem m tylko luk conjucta ;) nie przeszedlem manaji jesli chodzi o pve; ( ac harda dalo sie. Mieli dodac clan hale oraz siege jak w l2 i na to czekam ^^ kilka miejsc na clan halle np w velice juz jest. A tymczasowo zaczalem grac ponownie w l2 na kronice c5 ach pierwszy kroniki te czasy sobie przypominam. Ktos chetny ? ;)

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

Heh, to ja najdłużej chyba w Metin2 grałem, fajna prosta mechanika gry, świetnie wszystko rozplanowane, ale potem się dzieciarnia zeszła, boty, "firmy" z kontami na allegro 1kk yang za 5zł :D

Link to post
Share on other sites

heh, też długo się nagrałem, ale epicko wraca się do czasów gdzie najlepsze sety to c grade a nukerzy potrzebują książek itp. 

Robimy questy na profy, ach, Lineage II GOD mi się szybciej znudził, chodź miałem 85 na innovie 

Link to post
Share on other sites

na innovie mialem 99 :D sporo farmy.. Na godzie w jeden dzień wbijasz 85  :D

 

A zapomniałem wcześniej pisać. Jakby ktoś chciał przetestować TSW to podajcie mi swoje maile. Wyśle zaproszenie do triala. Możecie testować grę przez 72h ;)

Edytowane przez heewit89
Link to post
Share on other sites

WoT, jak dla mnie jest i będzie słaby, ale ja ogólnie nie lubię tego typu gierek, więc zagrałem 3h, aby sprawdzić czy się przełamię do takich tytułów.

 

Jeśli MMO to tylko MMORPG :)

Link to post
Share on other sites

Niby ma rację, ale klimaty TSW to raczej dla mnie średnie, wolę mieczyki i toporki :D Choć nie powiem, chętnie bym zagrał, może jest gra która potrafi odmienić muj tok myślenia :D

Link to post
Share on other sites

 

 

za wowa placisz co miesiac a TSW tylko raz ;)

 

poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy Blizzard dla WoWa nie wprowadził też formuły buy2play? No i oczywiście kasa za bonusy?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem dokładnie, nie sprawdzałem, bo na razie chce na Starterze pograć. Ale tak właśnie kojarze że albo to miało być wprowadzone, albo już to wprowadzili :)

 

Swoją drogą, na stronie WoW-a nie widziałem nigdzie wzmianki o abonamencie :D A wow tylko 44zł

Link to post
Share on other sites

Za wowa płacisz abonament + podstawka ze wszystkimi dodatkami.

 

WOW Complete pack 136,90 http://www.keye.pl/games/product/id/6817/World-of-Warcraft-WoW-Complete-Pack

 

+

 

Abonament 60 dni 77,90 http://www.keye.pl/games/product/id/82/World-of-Warcraft-WoW-Prepaid-60-dni-EU

 

Ogólnie nie widzę sensu zaczynać grać w grę, która jest już starociem/ dziadkiem wsród mmo. Niedługo wowa zastąpią nowym MMO od blizzarda, "Titan".

Edytowane przez heewit89
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...