Skocz do zawartości

Dobre buty na hale i orlika.


Recommended Posts

Witam.

Szukam porządnych butów na hale i na orlika .

Myślałem nad :

- joma top flex

-kelme brazilian

-mizuno sala 3

-nike tiempo

Dodam że mam raczej szeroką stopę i ważna jest dla mnie przyczepność:-)

Myślę że cena do 200zł.

Edytowane przez venedet
Link to post
Share on other sites

Najbardziej interesujące wydają się kelmy i joma, tylko nie wiem które z nich są solidniejsze i zapewniają lepszą przyczepność.

Up: Prawda że buty nie grają, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dobrać buty które się nie ślizgają i nie zniszczą kiedy mocniej kopniesz w piłke:-)

Edytowane przez venedet
Link to post
Share on other sites

ja mialem wiele halowek, w tej chwili posiadam nike elastico ktore sa ok , ale najlepiej wspominam nike total 90 dwa modele w ktorych naprawde super sie grało 

 

http://img.szafa.pl/ubrania/1/011888061/1347905043/nike-halowki.jpg

http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/$T2eC16NHJG8E9nyfmZgbBR(V20m0Rw~~48_72.JPG

aa zopomnialbym dodac ze mam jeszcze nike secutor ktore sa niezniszczalne,posiadam je z 5-6 lat i jak nowe ale grac w nich nie lubie za bardzo :)

http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/300/159803.JPG

Link to post
Share on other sites

Na halę elastico są ok.

 

Na orlika najlepsza jest podeszwa AG przystosowana do sztucznej trawy ( najśmieszniejsze jest to , że mogą Cię w takich butach nie wpuścić :rotfl::mlotek:   )

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Akurat coś ogarniam w dzialę butów do gry w piłkę ponieważ gram w lidze okręgowej i naprawdę tony butów przez moje ręce przeleciało, halówek, korek, turfów, tych z podeszwą AG. A więc tak sam w tym momęcie mam Joma Top Flex i powiem Ci że mam w tym samym momecie Nike Ctr 360 Libretto i w Nike lepiej mi się gra, dlaczego? Joma ma wysoki przód buta i uniemożliwia to swobodne podbijanie piłki. Przyczepność w butach jest taka sama wręcz podobna, przy odpowiednim czyszczeniu podeszwy nie można się na nich poślignąć   :) Jomy mam od września i wystąpiły przetarcia skóry i pięt. Nike mam od października i nic na nich nie widać. Nike Ctr 360 Libretto będą idealne dla Ciebie moim zdaniem, nie kupuj turfów ponieważ nimi pograsz tylko na orliku, a w halówkach będziesz zadowolony i na tej, i na tej nawierzchni. Gwarantuję Ci to. Tylko nie kup niższego modelu Nike Ctr 360 ENGACH ponieważ to jest szrot a nie obuwie :)  Dla mnie przewagę obejmują CTR bo są lepsze pod kilkoma względami, ale możesz się nasłuchać dużo opini na plus o Jomach, lecz dosyć specyficznie się w nich gra. ( ze względu na wysoki czub buta ) Trzeba jakby na nowo uczyć się panować nad piłką :)  Pozdrawiam.



PS w Ctr przy przyjęciu piłki jest takie fajne uczucie ze względu na panele piankowe. może to nie daje do plus na gry, ale wydaje się to bardzo podatne i łajnie się to czuje!

Edytowane przez szymek11911
Link to post
Share on other sites

Gram w klubie i zaliczyłem już buta z każdej serii Nike i Adidasa ;) ( niedawno sprzedawałem tu nawet CTR360 trequartista i F10tki)

  Jeśli podeszwa IC to oprócz libretto godne uwagi są Tiempo Mystic( to już jest segment średni). Dobry materiał, świetne czucie piłki i wygoda. Interesował Cię aspekt szerokości. CTR są ciut węższe od Tiempo ( trzeba przymierzyć obydwa buty).

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Tak jak napisał szymek. Zdecydowanie nie kupować turfów, jeśli się chce grać i na hali i na orliku. Turfy mają bardzo słabą przyczepność na hali, a dobre halówki poradzą sobie całkiem dobrze również na orliku.

 

Obecnie najwyżej cenione są Nike LunarGato II. Ale tak naprawdę każdy musi sobie dopasować do swojej nogi. Więcej o butach w różnych przedziałach cenowych można znaleźć tutaj: http://sportowo2014.blogspot.com/2014/01/buty-na-hale-2014.html

Link to post
Share on other sites

Podepnę się, bo moje też padły :D

 

 

Co myślicie o takich adasiach:

 

http://allegro.pl/adidas-freefootball-topsala-model-2014-r-42-i3835944089.html?source=mlt

 

Granie na hali. Sporty wszelakie (chociaż przeważnie jak to bywa na studiach rozgrzewka trwa 1.5h na 2h grania :D + tenis stołowy, a tutaj potrzebuję butów o dobrej przyczepności.

Link to post
Share on other sites

ale chyba jedne z lepszych sa dalej adidas kaiser (korki miałem kiedyś i były naprawdę ok) 

 

aktualnie posiadam dalej nike secutor ,nie da sie ich rozwalic  ,drugie ktore posiadam to nike elastico finale i tez sa niezle chociaz malo w nich gralem wiec ciezko powiedziec cos wiecej ,pare dni temu rozwalily mi sie nike elastico ,tez calkiem fajne ale na orliku nie wytrzymaly deszczu i agresywnego chamowania na krawedzi :D

 

dzisiaj planuej zamowic nike elastico pro II ,chociaz dalej najlepiej wspominam stare total 90 :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Posiadam Joma Top Flex od 3 miesięcy i ciągle języczki w obydwu butach uciekają mi na zewnątrz. Może ja źle je wiąże? Nie wiem.

Oprócz tego to buty dobre,nie rozlatują się,są lekkie,wytrzymałe i mają fajną amortyzację.

Ale ten uciekające język mnie wkurza,chwile pochodzę i muszę go poprawiać,może to z tego powodu że są za duże?

Według rozmiarówki Jomy powinienem wziąć numer 43, a ja mam 44, może to jest powód?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...