Skocz do zawartości

3ds max 2014 niechce sie otworzyc


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez I3arty,

Recommended Posts

Witam

Mam problem poniewaz program 3ds max 2014 [trial version na 30 dni]

nie chce sie otwierac, raz sie otworzy a raz nie a teraz to w ogole niechce sie otwierac ;/

Szukalem na internecie o tym problemie bo na poczatku mialem jakis error no to znalalzem ze trzeba zmienic grafike z direct3d 11 na opengl i sie otworzylo a teraz znowu sie niechce otworzyc ani 'change graphic mode' ani ten 3ds max niewiem co mam robic probowalem chyba wszytkiego na google nic nie znalazlem mecze sie juz z tym 3 dni o.o

Moj komp;

windows 7 64bit

intel i5 3570k

ati radeon 7950 << sterownik to tej karty to 13.4

8gb pamiec 1600mhz

550w zasilacz 

asrock z77 extreme 4

 

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

wywal kompletnie 3ds'a, wyczyść rejestr CCleaner'em, zainstaluj jeszcze raz 3ds'a

ewentualnie zobacz czy masz zainstalowane dodatki do driverów od AMD [AMD APP, Transkodowanie itp], bo być może jakimś cudem 3ds tego wymaga

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Nie jestem wstanie Tobie pomóc - zbyt mało informacji mam do tego.

Ogólnie pierwszy raz się spotykam z sytuacją gdzie występuje problem z instalacją 3ds maxa. Próbuj odinstalować, wyczyścić rejestr i zainstalować ponownie. Jak nie pomorze to w ekstremalnej sytuacji polecał bym stawiać nowego OSa, żeby wykluczyć problemy softwarowe. Jak to nie pomorze to spróbuj ten sam program zainstalować na innym kompie - jak się nie uda to masz walnięte oprogramowanie, jak przejdzie na innej maszynce, to leć format i nawet się nie zastanawiaj   ;)

Link to post
Share on other sites

Odinstalowalem wszystkie pliki zwiazane z 3ds max i potem znowu zainstalowac i dalej nic ;/ niewiem oco chodzi od poczatku mialem problem bo jakis error potem zmienilem na opengl grafike i dzialalo jakis czas jakos 2/3 dni i potem sie w ogole nie chcialo wlaczyc ;/

Niechce mi sie robic formata z powodu tylko tego programu :P

Wszystko poza tym dziala battlefield photoshop i inne programy tylko ten nie o.O moze zrobie cofke ;o

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Dziwne. Bo ja na GTX670 nie mam żadnego problemu z 3ds 2014. Tylko, że ja mam licencję studencką ale to nie ma nic wspólnego z tym.

 

Jakbyś podał co było w tym errorze to łatwiej nam by było stwierdzić problem.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja mam tak ustawione od podstaw i zero jakich kolwiek błędów:

 

 

http://img4.imageshack.us/img4/1510/beztytuurkpz.png

 

 

 

Więc albo to problem masz po stronie 3ds max'a (instalki) lub sterów albo systemu.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Spróbuj zainstalować na innym kompie wyposażonym w grafe obsługującą DX11. Jeżeli tam będzie wszystko ok to albo masz problem z systemem albo wina stoi po stronie sterów od grafiki.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Znalazlem cos wczoraj na google i zrobilem to co pisalo usunolem folder caly w c:\users\username\documents\3dsmax

i dzialalo juz myslalem ze po problemie i to bylo przyczyna no ale dzisiaj znowu nie dziala nawet jak usuwam ten folder ;/

 

edit 

przed sekunda wlasnie wpadlem na pomysl zeby wylaczyc w procesach 'monitor.exe' z advanced system care

bo jak instalowalem 3dsmax albo odinstalowalem to pisalo zeby go wylaczyc bo innaczej nie usune / zainstaluje

no ale ciekawe czy jutro sie otworzy :P

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...