Skocz do zawartości

Msi GTX 680 Twin Frozr III ta z Allegro za 1300 zł


Recommended Posts

Potwierdzam. Jestem również zadowolonym użytkownikiem karty 680 Twin Frozr:).Z tymże kupiłem ją na początku roku bodajże.

Wszystkie gierki na maxa spokojnie chodzą.

 

 

Widze,że Panowie macie takie same temperaturki jak ja ,hehe:) Czyli 69-70 w Crysisie 3:)

 

 

No bardzo ładnie karta pracuje.

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka że jeżeli 780 ma być wersją "lite" tytana to nawet jeśli będzie kosztować 2500 to będzie nie opłacalny bo taniej dla kogoś kto ma 680 wyjdzie dokupić np używaną drugą i zjada na śniadanie nawet tytana, żeby był sens rozglądać się za 780 to musiałby mieć cenę MAX 2000pln co jest raczej nie realne bo 680 potrafi tyle kosztować albo lepiej

Link to post
Share on other sites

780 albo będzie titanem ultra z 2880 SP i w tej samej cenie co titan (w końcu haracz musieli ściągnąć :D), albo będzie titanem LE z 2340 SP, ale wtedy cena to max 2600 zl, bo inaczej nie wróże im sukcesu.

Link to post
Share on other sites

Ja mam 70-71 C w trybie extreme z tym że to już po oc na 1241/1750 - buda zalman z9

A mógłbyś sprawdzić na standardowych zegarach? :) Będe ci wdzięczny. Na tych OC fabrycznych.

 

 

Bo widzisz ja mam 69-70C w trybie Extreme + AA4x lub 8x na OC fabrycznych, bez podkręcania.

I dlatego Cie prosze byś sprawdził:) Bo troche się martwie.

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Na nie podkręconych zegarach mam 69-70 z tym że to już na lekko podniesionym napięciu i tego nie mogę cofnoć bo modyfikowałem bios, ale u ciebie też wszystko w porządku i nie masz się co martwić

A spoko rozumiem. Dzięki za szybkie odpowiedzi. BO ja swoją kupiłem w morele.net:)

 

A ty widze u tej osoby z allegro .I ile dałeś,1300zł? Bardzo ładna cena jeśli tak:)

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie pięknie, ale pytanie co zrobić jak trafimy na wadliwą wersję ?? Dlatego wciąż Mnie zastanawia co za sens jest kupowanie sprzętu który może i jest nowy ale przy trafieniu na jakąś wadliwą wersje nikt ci ani nie naprawi, ani nie wróci pieniędzy.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...