Skocz do zawartości

Msi GTX 680 Twin Frozr III ta z Allegro za 1300 zł


Recommended Posts

Gość effendi360

 

 

Powiedz jak temperaturki pod obciążeniem:)?

 

Na defaultowych wiatrakach (ktokolwiek jest w stanie je wytrzymać) 60oC w Crysis 3 :] Co z tego jak karta wyje jak głupia. Po modyfikacjach - 69oC i BŁOGA CISZA... :banan:   A jak komuś nie przeszkadza, niech sobie słucha tej wiertarki :D Współczuję tym co grają bez vsync. Wtedy to dopiero wyje... :sciana:

Link to post
Share on other sites

 

 

Na defaultowych wiatrakach (ktokolwiek jest w stanie je wytrzymać) 60oC w Crysis 3 :] Co z tego jak karta wyje jak głupia. Po modyfikacjach - 69oC i BŁOGA CISZA... :banan:   A jak komuś nie przeszkadza, niech sobie słucha tej wiertarki :D Współczuję tym co grają bez vsync. Wtedy to dopiero wyje... :sciana:

czekaj jak na defaultowych 60 c w Crysis 3 po modyfikacjach  69C? :D Nie odwrotnie czasem:)?

Bo ja na standardowych zegarach i fan speed normalnym mam 69-70 C w Crysis 3 i w Unigine. Co o tym sądzisz?

 

 

Czas najwyższy zaznajomić się ze standardami cytowania postów.

 

http://forum.benchmark.pl/topic/84403-odrobina-netykiety/

 

sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

7970 to rakieta , jakos się nie moge przekonac do nvidia. Niby wszystko lata jak trzeba ale ładniejszy obraz jest chyba na radku albo ja loty juz mam :D

 

miesięczną xfx7770 moge sprzedac.

Link to post
Share on other sites

7970 to rakieta , jakos się nie moge przekonac do nvidia. Niby wszystko lata jak trzeba ale ładniejszy obraz jest chyba na radku albo ja loty juz mam :D

 

miesięczną xfx7770 moge sprzedac.

 

Ja np. wolę Radeony (fan AMD), ale np. gdybym miał dołożyć brał bym bez wątpienia zielonych. A to jest kwestia placebo :P

Porównaj sobie karty na Crysis 3, GTX winner.

Porównaj sobie karty na Metro 2033, Radek winner.

 

Zależy od gry, także masz już zestaw na... wszystkie tytuły. ][_, ([]) ][_,

Link to post
Share on other sites

Oogolnie wsadziłem jedna sztuke do siebie i bf3 ultra 1920 × 1080 wychodzi  od 30 do 70 klatek na sekunde na procesorze g550 oczywiscie w single,czekam na zasilacz i procka wtedy bede mogł działac cos wiecej.

Link to post
Share on other sites

Kurcze skoro mam okazje zapytać. Mógłby ktoś sprawdzić na tej karcie jakie ma temperaturki w FEAR 3?
Pytam , gdyż nie wiem czemu w tej słabo wyglądającej grze mam max 70C. Przecież tyle samo co w Crysis wyglądającym znacznie lepiej.

 

Ustawienia karty defaultowe. Zegar i fan nie ruszane.

Link to post
Share on other sites

Ale Ty się doszukujesz problemów, chyba już czwarty raz pytasz o temperatury na tej karcie. Wszystko jest wporządku, nie zadręczaj się.

Wojciech pytam dlatego, bo ktoś mi powiedział,że 70C to za dużo jak na tą karte w tej grze. Dlatego tu was pytam o to. Ale może ty mi wytłumaczysz lepiej:)? Po prostu się obawiam i od razu was zapytałem. A ty wiem,że masz pojęcie dobre, dlatego pytam.

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Wojciech pytam dlatego, bo ktoś mi powiedział,że 70C to za dużo jak na tą karte w tej grze. Dlatego tu was pytam o to. Ale może ty mi wytłumaczysz lepiej:)? Po prostu się obawiam i od razu was zapytałem. A ty wiem,że masz pojęcie dobre, dlatego pytam.

70C to nie jest dużo, po drugie nie porównuj swojej temp. do innych bo mają inną obudowę i stąd może wynikać różnica. Natomiast dlaczego w Crysis masz tak samo jak Fear 3, może np. wyłączyłeś VSync w Fear i karta generuje max klatek ile może wygenerować i przez to masz nieco wyższą temp. Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Nie miałem GTXów z serii 600 więc nie wiem jak to wygląda, ale nie martw się temperaturą puki nie przekroczy 80 stopni. Jeżeli boost podrzuca taktowania to oznacza to, że temperatura jest dobra.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...