Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

https://allegro.pl/komputer-actina-ryzen-5-2600-rx570-16gb-1tb-ssd240-i7647168318.html

 

 

Mam pytanie czy to jest okazja czy nie mam czym się jarać?

od kilku dni przeglądam oferty komputerów,niewiem czy dałoby się coś lepszego złożyć za 2600, na morelach te same części wyszły mi około 3300.-

 

Żadna okazja, płyta główna A320 to brak słów, zwłaszcza na Ryzena 2gen, nie patrz na ceny nówek, bo np rx570 w sklepach ma tak wybujałe ceny, że szok. Generalnie nie jest to tragiczna cena za ten zestaw, ale płyta główna do wymiany z bomby, zasilacz to samo - szrot. Dyski w porządku, pamięci okej, obudowa kwestia gustu - nic specjalnego, ale też ujdzie. 

 

Generalnie jak doliczysz gierki to źle to nie wychodzi, ale tak jak mówię, płyta główna i zasilacz z bomby są do wymiany, też zależy czy chcesz koniecznie całego kompa nowego z gwarancją, czy chcesz się pobawić i kupić parę lepszych części używanych i ogólnie mieć lepszą maszynę.

Link to post
Share on other sites

Żadna okazja, płyta główna A320 to brak słów, zwłaszcza na Ryzena 2gen, nie patrz na ceny nówek, bo np rx570 w sklepach ma tak wybujałe ceny, że szok. Generalnie nie jest to tragiczna cena za ten zestaw, ale płyta główna do wymiany z bomby, zasilacz to samo - szrot. Dyski w porządku, pamięci okej, obudowa kwestia gustu - nic specjalnego, ale też ujdzie.

 

Generalnie jak doliczysz gierki to źle to nie wychodzi, ale tak jak mówię, płyta główna i zasilacz z bomby są do wymiany, też zależy czy chcesz koniecznie całego kompa nowego z gwarancją, czy chcesz się pobawić i kupić parę lepszych części używanych i ogólnie mieć lepszą maszynę.

Dzięki za odpowiedź, zacznę teraz szukać jakichś promek na poszczególne części A nie na całość

Edytowane przez Teka2007
Link to post
Share on other sites

w x-kom jest SU900 2TB za 1599zł przez apkę z kodem "aplikacja" ceny 1TB, 512GB i 256GB też ciekawe, ale jednak dynamiczny bufor pseudoSLC i 4 kanałowy kontroler SM zniechęcają... choć obecnie jeden z tańszych SSD na MLC. 
Jak koś szuka 2TB SSD to może być to alternatywa dla TLC-ków, choć sam nie kupię.  

Link to post
Share on other sites

Tylko UWAGA to nie jest ten PRO! :)

 

W x-kom pokazali produkty na czarny piątek ceny zacne! https://www.x-kom.pl/czarny-piatek

AMD Ryzen 5 2600 599 zł

Crucial 500GB SATA SSD MX500 289 zł - takiej ceny na ten dysk jeszcze nie widziałem!

Link to post
Share on other sites

X kom sam sie zaoral na swojej stronie :D

"Co oznacza termin Black Friday?
W 1981 roku w USA po raz pierwszy użyto nazwy 'Czarny Piątek', aby w ten sposób określić dzień następujący po Święcie Dziękczynienia. Od tego czasu co rok pod koniec listopada organizowane są wielkie wyprzedaże, w trakcie których Klienci mogą skorzystać z ogromnych obniżek cen."
I w USA to mam sens bo maja swieto dziekczynienia i wtedy ludzie kupuja a pozniej trzeba wypchnac towar, ktory zostal ale u nas??? Kilka przecenionych produktow zeby przciagnac uwage reszta po staremu ale ludzie i tak cos kupia bo czarny piatek  :rotfl:
Czekam az Polacy zaczna obchodzic Dzien niepodleglosci 4 lipa :D
Black FrajerDay
Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...