Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

GTX470 za 180zł

 

http://tablica.pl/oferta/nvidia-gtx470-gigabyte-CID99-ID4L1yB.html

 

 

Uprzedzając pytania, nie ma Allegro. Ktoś z Warszawy może skorzystać.

Nawiązując do tej oferty. Zaproponowalem najpierw odbior osobisty w Warszawie, ale sprzedajacy stwierdzil ze nie ma mozliwosci. Potem zobaczylem w google, ze mam do Ciechanowa 85km, a do pułtuska 45km. W zwiazku z tym, ze do Ciechanowa sie jedzie przez trase Wyszków-Pułtusk, zapytałem, czy byłaby mozliwosc podwiezienia karty do pułtuska - nie ukrywam, ze bylaby dla mnie najlepsza opcja - chwila moment bym samochodem podjechal. Koles napisał, ze zależy mu na czasie, i potrzebne pieniądze na niby urodziny córeczki. Zaproponowal mi 140zł na grafikę, ale poprzez wpłatę na konto, wogóle nie przystał na moją prośbę. Moim zdaniem ewidentna próba oszustwa, ale kto co lubi. Mozna by zaryzykowac, i miec bardzo tanio GTXa470, ale ja bym z oferty nie skorzystał.

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu były gtx660 firmy club z ładnym chłodzonkiem HP-Cu za 599 więc sprzedawanie gtxa660 używki bez gwarancji za 500PLN to żadna okazja.

 

 

Tak samo HD7770, używka jest warta mniej niż 300. Za swojego asusowego direct-cu dałem 270+kw i to było w miarę. Za 379PLN esc.pl miało club HD7790 nowego ale zorientowali się że to dobry biznes i szybko cena przekroczyła 400PLN.

 

Dolar trochę podskoczył  i jest może i drożej ale nie znaczy że od razu można podnosić ceny już kupionych i zalegających w magazynach towarów.

 

Najlepsze zakupy można robić na CPU, i3 2100= 260PLN, i5 2400= 430PLN........ troche korci mnie i7 2600 ale coś mam pecha i ktoś mnie podkupuje co chwilę albo wychodzą jakieś dziwne problemy. Za 6 stów można znaleźć i7 2600 i to chyba najlepszy zakup jeśli chodzi o CPU - w szczególności że jest lutowany 

 

 

1 USD 3.02 3.12    
Link to post
Share on other sites

Chce ktoś tego gtxa 470 jak coś ? Bo jeśli tak to zaraz piszę/dzwonię do kolesia i odbiorę osobiście (sprawdzę na miejscu) po czym mogę wysłać pocztą + koszty allegro.

 

Jezeli odbierzesz, to ja wzialbym odrazu, Na moja prosbe dot podwiezienia GTXa do pultuska/wyszkowa nie odpowiedzial...

Edytowane przez CS_pAqu
Link to post
Share on other sites

Ten koleś to typowy oszust. Już wcześniej miałem od niego wziąć dysk SSD ale wtedy miał podany numer telefonu i wiedziałem od razu że to on.

Moja wiadomość :

Witam.
Karta nadal na sprzedaż ?
Gdzie dokładnie można odebrać osobiście, możliwe jest sprawdzenie na miejscu ?.
Może Pan jeszcze zejść z ceny ?
Pozdrawiam

 

Po czym:

 

 

Karta nadal jest na sprzedaż. Niestety nie ma możliwości odbioru osobistego. Jeżeli jest pan zdecydowany to jestem w stanie zjechać z ceny do 140zł, gdyż pilnie potrzebuję pieniążków na urodziny córci. Pozdrawiam.

 

No i już nie mogłem wytrzymać w tym momencie.

 

 

A to nie widział Pan regulaminu tablica.pl ? .
Jestem z Ciechanowa i chcę odebrać osobiście. Jak chcesz sie bawić w wysyłki to zapraszam na allegro.
Proszę bardzo co jest napisane obok czatu :

Zwróć uwagę!

Nie wysyłaj pieniędzy - przekaż je osobiście, po obejrzeniu przedmiotu.

W ciula to my a nie nas. Jest tylu takich oszustów jak Ty że głowa mała . Ten tekst już masz chyba zapisany i tylko kopiuj/wklej do wszystkich widzę. Zostajesz zgłoszony już jest o Tobie temat na wszystkich forach komputerowych.
Mam nadzieję, że ktoś Cie w końcu dojedzie i spierze pysk a z dojściem danych nie jest trudno w dzisiejszych czasach.

Pozdro

 

Takie oferty to wina głupich ludzi. Gdyby nie było niemyślących skner nie było by też takich cwaniaczków.

Link to post
Share on other sites

tablica.pl to ostatnio pole do popisu dla różnych cwaniaczków. sam pod koniec poprzedniego roku zostałem oszukany (z mojej winy). jednak najbardziej zwróciła na mnie uwagę liczba wszczętych postępowań. jak na tak małą miejscowość - 18 to spora ilość. bezczelność niektórych ludzi nie zna granic jak i głupota tych drugich.

Link to post
Share on other sites

Ja nie rozumiem ludzi... Jaki sens oszukiwać? Przecież to tylko sprowadza się do jednego... Do więzienia. Dam jestem na tablicy dosyć długi i wystawiam dużo rzeczy. Sprzedaje je jak tylko kupujący sobie życzy. Odbiór osobisty, wysyłka, zamiana, wystawienie na Allegro. Nie można uogolniac, tak jak to już ktoś zrobił... Jeżeli ktoś nie chce się zgodzić na odbiór osobisty z powodu głupich wymówek to należy omijać taka osobę szerokim łukiem i zgłosić takie ogłoszenie. Najczęściej oszukać chcą gimbuski, które nie mają ma fajki, alkohol lub marihuanine... Jednym słowem patologia.

Edytowane przez Invar
Link to post
Share on other sites

Pomijając fakt że to nie jest żadna okazja to z tym że to "najlepszy smartphone" to też dobry żart ;)

 

 

Miałeś go? Na rynku nie ma lepszego smartphone, s4 odstaje, sam telefon bez żadnych lagów, tak płynnej pracy na innym telefonie z androidem nie widziałem :)

Link to post
Share on other sites

@up a Ty miałeś wszystkie inne? Nie ma czegoś takiego jak "najlepszy". Tak samo jak nie da się określić najlepszego samochodu czy najlepszych butów. Możemy coś określić tym mianem czysto subiektywnie - "najlepszy z jakim miałem do czynienia", "najlepszy do moich potrzeb".

Ja dodam tylko że identyczne parametry ma Nexus 5, który można ściągnąć z USA nowego, z gwarancją za mniej niż 1200 zł.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...