Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Nie wiem czy wiecie ale ja wiem, że Sid prowadzi kurs online od jakiegoś czasu. Jest to kurs na którym nasz forumowy guru będzie się starał przekazać wam - zwykłym śmiertelnikom wiedzę, którą posiadł uczęszczając do szkoły shaolin. Co prawda uczą tam sztuk walki, ale Sid był w klasie, w której uczyli jak walczyć z internetowym robactwem, które namnaża się w niebywale szybkim tempie. Posiadł niezwykłe zdolności wytykania ludzkich niedoskonałości, ripostowania, szydzenia i szeroko rozumianej *****istości.

 

Czego możemy się nauczyć?

Bycia wyśmienitym, wykwintnym, subtelnym, męskim, *****istym

Nauczymy się ripostować

Podwyższymy swoje IQ

http://s6.ifotos.pl/img/8899png_nhexqar.png

Sid również uczęszczał do wyższej szkoły mieszania rosołu, także nauczymy się jak poprawnie mieszać rosół oraz przyrządzać go bez mięsa i przypraw. Będzie to rosół na bazie samej wody, wystarczy kilka odpowiednich ruchów chochlą.

( Inne umiejętności jakie możecie nabyć zdradzone zostaną osobą, które ukończą 7lvl. Możemy osiągnąć maksymalnie 10lvl. Sid jest na 15, który jest nieosiągalny dla zwykłych ludzi. )

 

 

To wszystko jedynie w 2 miesiące, lecz miejsca już wyprzedane na 2 lata do przodu. Najbliższy wolny termin wrzesień 2015.

 

Każdy przechodzi indywidualnie rozmowę z Sidem na podstawie której zostaje przydzielony do odpowiedniej klasy. Po rozmowie musicie uzyskać aprobatę Sida - będzie zadawał szalone pytania oczekując szalonej odpowiedzi. Jeżeli takowej nie uzyska jest to równoznaczne z tym, że nie macie co liczyć na ten szalony okres dwóch miesięcy. Nie każdy dostanie się do wymarzonej klasy. Koszt kursu wynosi 2500zł. Myślę, że spędzenie choćby jednego dnia z Sidem jest warte tych pieniędzy. Jedyne wymagania to łącze internetowe ( minimum 50Mb/s - słabsze łącza nie ogarniają wizerunku Sida )   Możecie już zrobić pre-order, który zagwarantuje wam, że to właśnie Ty będziesz mógł przeżyć niesamowite chwile z tym nadczłowiekiem. Jeżeli interesują was szczegóły zapraszam do pytania tutaj w temacie. Postaramy się razem z Sidem odpowiedzieć na wszystkie pytania. Można również tutaj wstępnie wpisać się na listę osób chętnych do podjęcia próby dostania się do klasy.

 

Pozdrawiam.

Prawa ręka Sida.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Shaolin to obecnie jedno z najbardziej skomercjalizowanych miejsc w Chinach, a przyklasztorne szkoły walki mają więcej wspólnego z cyrkiem, niż ze sztukami walki. Just sayin' ;)

 

Łącze mam 50 Mb/s, ale za kilka miesięcy kończy mi się umowa i zaproponowali mi w tej samej cenie 100 :]

Link to post
Share on other sites

O! Szydera z Sida. Jestem i ja. 

 

Zapomniałeś dodać że część kursu to umiejętność dyplomatycznego ustawienia się na forum. Ten kurs nosi tytuł "Tomb raider- czyli jak wejść tak głęboko żeby wyjść cały brązowy". 

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...