Skocz do zawartości

Wydajny smartphone.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Salem,

Recommended Posts

Witam.

 

Przymierzam się do zakupu nowego smartphone'a ( stare Sony Ericssony mi się już znudziły).

Najbardziej zależy mi aby takowy telefon posiadał wydajne CPU i GPU, duży ekran, minimum 4.5 cala a także Androida( 4.0). Zastanawiałem się nad Xperią T bądź LG L9. Prosiłbym forumowiczów o podanie ciekawych smartphone'ów z w/w parametrami/wymaganiami. Maksymalna cena jaką mogę wydać to 1300 - 1500zł. Używek nie akceptuję.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zajrzyj do działu pokaż co potrafi Twój smartfon.

Ja odstaje za Tegra 3 i proponuje HTC One X. Na pewno będzie wydajniejszy niż modele które wymieniłes i raczej na równi z SGS3. Mam nadzieję, że szukasz nowki od kogoś z allegro, bo jak z jakiegoś sklepu to i tak przeplacisz i tak :)

Link to post
Share on other sites

Wydajność baterii zależy od tego jak używasz telefonu. Wiadomo, że do stricte grania to żadna bateria nie wytrzyma dłużej jak 2-3h ostrego cięcia w wymagająca grę 3D lub jakąś z Tegra Zone.

Modele porównywanie trzymają na bateriach i tak będzie póki nie pojawią się na horyzoncie takie o pojemności 3tys mah i więcej.

 

P. S LG bym odrzucił bo to średnio wysoka półka, a za taką kasę możesz mieć high endowy telefon, czyli najwyższą półkę.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...