Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. Poszukuję słuchawek do muzyki (Głównie Rap), Gier (CS, BF, Cod). Na słuchawki chciałbym przeznaczyć ok.200zł. Myślałem nad Creative Aurvana Live + Zalman ZM-MIC1.

Co myślicie o tym zestawie :) ? Kartę dźwiękową mam zintegrowaną. Płytka MSI Z77-G43

Edytowane przez Toxic11
Link to post
Share on other sites

dobre pozycjonowanie, to jest pojęcie względne wśród komputerowców . Tak samo z określaniem wymagań i  wyrażenia "czystego dźwięku", gdzie coś takiego w sumie nie istnieje w pewnym rozumowaniu.

 

bez układu muzycznego, to można  zapomnieć o dobrym, wielopoziomowym pozycjonowaniu. A kupowanie śmiesznych słuchawek z wew. kartą wcale tego nie poprawi (Sound Blaster Tactic 3D Alpha). Aurvany live to fajne słuchawki, choć nieco zamulone przez nadmiar niskich tonów, ale akurat do rapu, to niebyły jakiś wielki problem. Są to słuchawki takie, które przede wszystkim potrzebują dobrej karty. Miałem je podłączone do integry i naprawdę sporo się marnują. Jako alternatywę mogę polecić bardziej zrównoważone Panasonic RP-HTF600 w tym przypadku, integra będzie dla nich bardziej łaskawsza.

Link to post
Share on other sites

ja jeszcze polecę AKG 514 mk2 nie mają może dużo niskich tonów, ale bardzo przyjemnie mi się na nich słucha hip-hopu wokale brzmią  lepiej niż w CAL!, a mniejsza ilość basu mi nie przeszkadza

 

Słuchawki zawsze musisz dobierać według twoich osobistych wymagań. Trudno Ci polecić jakiekolwiek słuchawki jeżeli nie określisz czego oczekujesz basu, scieny, szczegółów itp ... otwarte, zamknięte ??

 

Kup chociaż xonar'a DG + jakieś słuchawki wymienione w temacie napewno po tym jak posłuchasz jakiś w miarę dobrych słuchawek następnym razem będziesz wiedział czego szukasz ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...