Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje tableta do 400$ (ewentualnie trochę więcej). Nie ważne jaki system operacyjny, ma po prostu:

- posiadać dość dobrą tylną kamerkę

- mocne bebechy (tak aby gierki bez problemu śmigały i net działał dobrze)

- obsługiwać TS3 i Skype

- posiadać dobry (i możliwe duży - 7 cali to minimum, 10 byłoby idealne) ekran

- obsługiwać flasha 

- być dość solidny (nie chce czegoś co się łatwo psuje)

Najlepiej również aby był dostępny na bestbuy (w sumie to chyba musi być na nim dostępny).

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

hmmm... 50$? maksymalnie do 500$, ale wolałbym jednak aby tych 450$ nie przekroczyć (szukam czegoś dla kolegi i takie dostałem wytyczne).

Zastanawiałem się nad Microsoft Surface, Nexus 10 (ale brak go na bestbuy), Nexus 7 (ale ten nie ma tylnej kamerki), Samsung Note 10.1

Link to post
Share on other sites

Właśnie Note 10.1 będzie najlepszym wyborem. Tak sobie przeglądam tego Bestbuy'a i nic lepszego prócz Note'a nie znalazłem. A tablet w sam w sobie całkiem ciekawy. 4 rdzenie, 2 GB RAM'u, Android 4.2 w drodze. Ekran może nie zachwyca ostrością ale powiem szczerze, że nie przeszkadza to jakoś jak wcześniej nie miałeś doczynienia z ekranami powyżej 260 ppi na cal. Surface'a sobie odpuść ten tablet to jedna wielka pomyłka. Jedynie jakbyś miał już kupować tego Note'a to musisz wiedzieć, że Flash nie jest już dostępny w Google Play dla androida 4.1 wzwyż. Pozostaje wgrać ręcznie a to jest dziecinnie proste bo ściągasz sobie flasha z neta, kopiujesz na tablet i instalujesz. Kamerki też ma fajne. Nie wiem jak z teamspeakiem ale z tego co czytałem to podobno jakaś BETA na Androida wyszła.

 

 

 

pozdr

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...