Skocz do zawartości

Silentium PC Gladius x80 - Worklog by R-Koniu


Recommended Posts

Normalnie wygląda tak ;)

 

http://overclock.pl/images/news/content/2012/08/20/spc_fera_pro2.jpg

 

 

 

Była dana do malowania proszkiem.

 

 

Powodem rozstania z 660tką będzie najprawdopodobniej 760tka ;)

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Nie mów , że odgrzewany kotlet jak jeszcze nie widziałeś. Jak na razie po 770tce i 780tce jest bardzo pozytywnie moim zdaniem . Zobaczymy co pokaże AMD jednak potrzebne mi są CUDA i Physx ;)

Edytowane przez R-Koniu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Radka nie wezmę na 90% z prostego powodu - SLI, Physx , CUDA ;) Jest mi to bardziej potrzebne niż przeciętnemu Kowalskiemu . Ale to nie temat o karcie. Jeśli będę miał wątpliwości to założę odpowiedni w stosownym dziale ;)

 

UP@  Zamontuję dopiero gdy przyjdą wentylki od Aab ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Jeszcze jest nie zamontowana. Czekam aż będzie przedłużka( Sleeve napisał , że dośle...) i wentylki.

 

Co do pana , który wyjechał z xbox one..Na co mi konsola nowej generacji na starcie słabsza od mojego przeciętnego peceta ? Chyba tylko dla Fify... Nie chcę tu takich dyskusji(prowokacji). Jeszcze jeden taki post i poleci do moderacji.

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Przepraszam za tak długą przerwę.

Jeśli nie będzie u mnie w mieścinie białych wentyli z PWM to na dniach zamawiam w necie . Tak więc niedługo fotki z przedłużką, pomalowaną Ferą i białe wentyle do niej .

 

Zmiana planów:

GTX660 zostaje na jeszcze troszkę. Za rok jednak przywitam jakieś SLI z trochę poważniejszych grafik ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam za tak długą przerwę. Nie miałem czasu by zabrać się za zmiany w PC.  Fera i przedłużka założone. Całość prezentuje się tak:

 

http://img17.imageshack.us/img17/4574/9mzr.jpg

 

Aha, i jeszcze jedno - 660tka idzie na sprzedaż :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...