Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Nie mogę się zdecydować co będzie lepsze, więc proszę o waszą opinię :)

Aktualnie chcę kupić taki zestaw:

 

Procesor: Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/
659 zł

 

Płyta główna: MSI B75MA-E33 /intel B75, LGA1155/
199 zł
Pamięć RAM: Crucial 4GB 1333MHz CL9 Ballistix
95 zł

Dysk twardy:Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12
205 zł
Karta graficzna: XFX Radeon HD7770 Core Edition 1GB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI/DP
415 zł

Obudowa:  SilentiumPC Brutus 410 Pure Black (bez zasilacza)

139 zł

Zasilacz: Corsair VS 450W 80 Plus 120mm
149 zł

 

 

Razem: 1861zł - ceny wg. sklepu ESC.pl

Wybrałem taką kartę ze względu na mój monitor (ASUS VW193D-B, rozd. 1440x900). Monitor dość stary, ale działa, i to bardzo dobrze. A czytając sporo, widziałem dobór i3 + radek HD7850. I jak będzie tutaj u mnie?  Prawdopodobnie może się nadarzyć okazja za rok żeby wymienić monitor + ew. kartę, dlatego też taki zestaw. Będzie ok? Komputer bardziej przyszłościowo, tak na parę lat (jak aktualny). Jeśli chodzi o grafikę w grach, to przez ten rok nie jest dla mnie przeszkodą zmienić na to zwykłe HIGH byle tylko mieć stabilne fps. Poproszę o ocenę, ew. coś podmienić? Jestem otwarty na propozycje. Budżet taki jak w tagu, max 1900zł.

Pozdrawiam! :)

Edytowane przez heniektw
Link to post
Share on other sites

Czy części muszą być nowe ?

Jeśli nie to mam dla Ciebie pewną propozycje :

Widziałem taką samą obudowę w dziale sprzedam(prawie nówka) za 90 zł odbiór osobisty(110 z wysyłką )

Możesz złożyć ogłoszenie co do ramu i kupić już za 60-70 zł 4gb

HDD na allegro kupisz już od 100 ,za 170 zł nówka .

Wtedy stać Cię już na 7850 z allegro za 550 zł .

Jeśli części muszą być nowe to kup taki zestaw jak dałeś ,ewentualnie dozbieraj 100 i kup 7850 .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi :)

Ogólnie złożyłem na tym ESC ze względu, że pewniak. Na allegro nie patrzyłem, bo na razie chodziło mi o same złożenie sprzętu. 220zł? Aż tyle nie dołożę, mam inne wydatki. Ale jeśli nawet to z allegro, to ze wszystkim wyjdzie sporo bo dojdzie koszt wysyłki. I tutaj też chyba jest problem, bo w takim np. ESC wpiszę kod i mam darmowe złożenie + jakiś tam test czy coś. Jedyne co, to chyba mi się uda wycisnąć na radka HD7790. To chyba będzie ostateczność na ten rok. Wyjdzie lepiej?

Link to post
Share on other sites

no tak, ale ciagle mnie przekonywali do tego procka i5, bo coraz wiecej gier na 4rdzeniach, bardziej przyszlosciowy itd a wymieniac raczej predko nie bede, a jak juz to chyba taniej wyjdzie wymiana karty :) takze czekam na odpowiedz w sprawie tego ew. max radka hd7790 zamiast 7700.

Link to post
Share on other sites

Wiedzialem, ze nic z tego oszczedzenia nie bedzie. No nic, dzieki za odpowiedz.

 

To znowu ja. Czy będzie działał ten kod  na złożenie zestawu + gra? X98TY2AZ + np. FarCry 3? Wolałbym dla pewności, aby ktoś lepiej to złożył ode mnie, a na dodatek giera też spoko  :P I jescze jedno pytanie. Wydaje mi się, ale chyba do kart Radeon HD7790 jest promocja, w której dostajemy kod na grę BioShock: Infinite. Czy takowa promocja istnieje? Jeżeli tak to gdzie mógłbym odebrać kod.

Pytam dla pewności.

Pozdrawiam :)

 

f5

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...