Skocz do zawartości

żenujące oferty pracy


Recommended Posts

http://praca.wp.pl/title,1650-brutto-za-znajomosc-chinskiego-i-japonskiego,wid,15156184,wiadomosc.html

 

Z mojego bardzo bliskiego otoczenia :D

 

Aż się łezka kręci...  :cry:

 

Dobre było też, jak się rejestrowałem w UP, po studiach - znalazłem dwie ciekawe oferty: albo praca w biurze za 1300zł - znajomość angielskiego, tytuł mgr itp.; albo 50km od miejsca mojego zamieszkania - rolnik(?) oferował pracę - traktorzysty, bez szkoły, jedynie z uprawnieniami za +/- 1800zł :Dpodane kwoty netto

Link to post
Share on other sites

 

 

albo praca w biurze za 1300zł - znajomość angielskiego, tytuł mgr itp.; albo 50km od miejsca mojego zamieszkania - rolnik(?) oferował pracę - traktorzysty, bez szkoły, jedynie z uprawnieniami za +/- 1800zł - podane kwoty netto

 

lepiej uprawnienia na traktor robić niż studiować :/ 

Link to post
Share on other sites

 

 

W jakim to kraju ? Tyle wydaje na produkty spożywcze

Ja mieszkam i pracuje w Norwegii.

Wynajem pokoju to jakieś 2K miesięcznie,ale można to ominąć kupując własne mieszkanie w kredycie (ja tak zrobiłem i płacę sam dla siebie,mało tego to wartość mieszkania wzrosła już o 150K).

Na jedzenie nie oszczędzając trzeba wydać 1,5Kzł.

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie planuję w przyszłości wyjechać do Norwegi lub UK... Aktualnie zdobywam wymagane doświadczenie w zawodzie i chodzę na kurs ang. :) W Polsce nie da się rozwinąć skrzydeł...

Edytowane przez dawids42
Link to post
Share on other sites

Wszystko można i się da tylko trzeba chcieć i myśleć, Polska to piękny kraj o który walczyli nasi dziadkowie, jeśli każdy będzie tak myślał jak Ty to Polska przestanie być Polską... "Jak masz łeb i ch*j to kombinuj" ;)

Edytowane przez sowix71
Link to post
Share on other sites

Piękny i nie zepsuty tłustymi łapskami polityków to może i był kiedyś, dziadkowie przewracają się w grobach. No ale to nie temat na takie wywody. Z tego co słyszałem od znajomych Norwegia i Szwecja pod kątem pracy są niezłe. UK trochę się wypaliła.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zależy kto się na co nastawia przy wyjeździe. Na szybki zarobetk czy na zostanie na stałe.

 

 

 

Polska to piękny kraj o który walczyli nasi dziadkowie, jeśli każdy będzie tak myślał jak Ty to Polska przestanie być Polską..

 

Jak twierdzisz że polska to piękny kraj, to chyba nigdy nie byłeś choćby w Czechach o bardziej rozwiniętych krajach nie wspominam. Jeżeli chodzi o mnie to bez wahania wcisnąłbym przycisk enter wysyłając zmasowany atak nuklearny na ten zasrany kraj eliminując przy okazji jakieś 90% populacji w nim która jest za przeproszeniem gó**o warta.

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie robię kurs za kursem, szlifowanie języka żeby się jakoś sprawnie porozumiewać i spadam spróbować swoich sił gdzieś poza granicami. Za 1300/1500zł nie utrzymam się żeby iść na swoje, ubrać się, wyżywić itd. Dla nas młodych (sądzę że większość taka tu jest) są marne szanse. Chyba, że ktoś ma dobre wtyki i dobre znajomości że pójdzie gdzieś od razu na dobre stanowisko.

 

Wracając do tematu - Mnie najbardziej rozwalają ogłoszenia typu ''Specjalista ds.Sprzedaży'', ''Specjalista Marketing'' itp. A po zadzwonieniu okazuje się że masz siedzieć przy telefonie i prowadzić telemarketing sprzedając ludziom paści których nie chcą :D

Link to post
Share on other sites

Dlatego chcę stąd uciekać. Może kiedyś się wróci... Chciałbym zamieszkać z moją dziewczyną a nie siedzieć w pokoiku u rodziców. 24 lata na karku i zero perspektyw ;/

Zrobię tak jak mój kuzyn. Pewnie słyszeliście o wielkich zwolnieniach Fiata w Tychach. Jemu nie chcieli dać wypowiedzenia, chcieli go zatrzymać, ale widząc co się tu dzieje wyjechał do Holandii bo tam ktoś znajomy załatwił pracę. Teraz chce ściągnąć tam swoją dziewczynę.

Link to post
Share on other sites

 

 

Chcieli go zatrzymać a za rok, dwa by go kopneli jak pozostałych.

 

To samo mówił. Dostał odprawę za którą kupił sobie w Holandii auto i jakoś żyje. Teraz pracuje na magazynie DHL, dlatego też tutaj zrobił uprawnienia na wózek widłowy. Rozmawiałem z nim ostatnio to nie zamierza wracać bo tam mu dużo lepiej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...