Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze kontrolera obrotów / Opinnie: Lamptron FC Touch


Recommended Posts

Szukam dobrego kontrolera obrotów wentylatorów, cena do 300-350 zł. Kontroler który pozwoli na wyłączenie lub zminimalizowanie obrotów wentylatorów w idle i podniesie je wraz ze wzrostem temperatur do wcześniej ustawionych wartości. Np. Temperatura 30 stopni = 40% obrotów , temp. 50 stopni = 60% obrotów,  temp. 70 stopni = 80% obrotów.  Żeby po prostu sam regulował obroty wraz ze wzrostem temp., a jak przekroczy załóżmy ustawioną temperaturę 70 stopni to wentylator wskakuje na 100%.

 

-musi zajmować  jedną zatokę 5,25''

-możliwość całkowitego wyłączenia wentylatorów

-możliwość monitorowania temperatury i automatyczna zmiana obrotów

 

Zastanawiam sie nad "Lamptron Touch Fan Controller " czy ktoś miał z nim styczność? Proszę o opinie.

 

Edit: Bitfenix Recon co o nim sądzicie?

Edytowane przez boroski
Link to post
Share on other sites

Hej, ja mam Lamptron'a FC Touch i z czystym sumieniem polecam, duża moc - 30W na kanał i niesamowita jakość wykonania. W tej chwili mam do niego podłączone 5 wentyli i komplet czujników temp. - świetnie się spisuje.

Jeżeli do szczęścia nie potrzebujesz fizycznych pokręteł, będziesz zadowolony z zakupu  ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

już kupiłem, lamprona  fct, CW611 nieźle się prezentuje, jak będzie miał kilka biegów temperatury/obroty w auto to też kupie. Wiadomo dokładnie kiedy wyjdzie?

Link to post
Share on other sites

Daj znać jak cię sprawuje FCT :-) premiera tego nowego kontrolera Lamptron'a niestety była już przesuwana podobno ze względu na dopieszczenie produktu :-D najbliższy termin to początek maja....

Link to post
Share on other sites

Daj znać jak cię sprawuje FCT :-) premiera tego nowego kontrolera Lamptron'a niestety była już przesuwana podobno ze względu na dopieszczenie produktu :-D najbliższy termin to początek maja....

 

Jak podają na forum Lamptrona egzemplarze już są rozsyłane do sklepów. W pierwszej kolejności zostały wysłane do europy. Mozna się ich spodziewać pewnie w tym miesiącu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...