Skocz do zawartości

CM Elite 331 Worklog by Prorokk (ver. 2.0)


Recommended Posts

dobrze że mam teraz fajny soft do zabawy w projektowanie i nie muszę walczyć z metaloplastyką :D

to wersja bardziej przypominająca pierwszą

NAdbud%25C3%25B3wka+v2.2.jpg

 

Rozważam jeszcze opcję całkowitej rezygnacji z nadbudówki i przeniesienie czytnika do zatoki 5,25.

Obudowa i tak będzie duża( planowany wymiar wys, szer, gł: 600 mm x 240mm x 480 mm)  więc najwyższa część zatoki będzie łatwo dostępna

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

zgadza się S(ketchup) :rotfl: prosty programik i bardzo przyjazny dla początkujących i nie tylko. Wystarczy chwila zabawy i wiadomo co jak działa

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

szczerze mówiąc nie myślałem o tym , te rysunki miały być tylko próbą przekazania tego co mam w głowie . przy pierwszych pracach opierałem się tylko na szkicach i nie miałem do końca sprecyzowanej wizji tego co chcę osiągnąć. Pewnie dlatego wyszło to co wyszło :D . Jak porównasz efekt ostateczny z założeniami z pierwszego postu to nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Dlatego w ver 2.0 postanowiłem to zmienić najpierw plany rozrysowane, konsultowane dopiero później praca. Mam nadzieje że takie podejście się opłaci.

 

Choć nie wykluczam próby renderingu

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

Nie stara buda pozostanie w aktualnym stanie, a piwniczka trafia do nowej.

Przynajmniej nie będę musiał znowu wnętrzności do brzydala przenosić a w razie potrzeby stara będzie  też  za dawce robić

Link to post
Share on other sites

wyjściowa obudowa nie ulega zmianie to CM ELITA 331 . Już do mnie dotarła,  najśmieszniejsze jest to że ma identyczne otarcia jak miała moja w dniu kiedy rozpoczynałem loga .

Już się zabrałem za rozbieranie drugiej później wrzucę fotki.

 W trakcie rozbiórki przyłożyłem obie elity obok siebie i powiem wam że całkiem ciekawie to wygląda jeśli połączę obie to powstanie całkiem wielkie monstrum. i tak się teraz zastanawiam co z tym fantem zrobić

 

Pomożecie???

Link to post
Share on other sites

Nie obok siebie ale wtedy kolos taki wychodzi

patrzcie czego dokonałem:

Buda pozbawiona całkowicie wnętrzności

DSC_8453.JPG

 

I przygotowanie do usunięcia tylnej ściany

DSC_8455.JPG\

 

No i dwie Elitki obok siebie :o

DSC_8456.JPG

 

DSC_8458.JPG

 

Wygląda masakrycznie szeroko ale ciekawie.

z  tyłu umieściłbym zasilacz i cały bałagan dyskowo kablowy.

Sam już nie wiem co zrobić, po cholerę ja je razem składałem...

A może iść w tą stronę

air540_hero_down_built.jpg

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

Dobrze Panie i Panowie w związku z problemem decyzyjnym proszę Was o pomoc w podjęciu decyzji.

 

opcja 1.
powiększenie obudowy w górę z wykorzystaniem piwniczki

 

 

Project+1.0.JPG

 

 

 

opcja 2. połączenie obu elit bokami na wzór Corsaira

 

 

DSC_8457.JPG

 

 

 

Niecierpliwie czekam na Wasze głosy :)

Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze że też skłaniam się ku opcji 2, która jak  widać  jest wśród Was zdecydowanym faworytem :)

Co do LC to fajna sprawa ale dość droga. Może kiedyś uda się uskubać wystarczająca ilość kasy żeby zwodować maszynę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...