Skocz do zawartości

Galaxy S Advance vs Smartphone z MTK 6589


Recommended Posts

Witam Wszystkich!Chcę zamienić  Możecie polecić mi telefon na MTK 6589 czy lepiej kupić S Advance?

Znalazłem coś takiego http://www.aliexpress.com/item/Unlocked-JIAYU-G4-MTK6589-Quad-Core-RAM-2GB-32GB-ROM-3G-Android-4-1-Smart-Phone/816064488.html i takiego http://www.aliexpress.com/item/Preorder-NEO-N003-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-5-0-Inch-HD-1920x1080P-IPS-Screen-Android/804999119.html. Zależy mi na Waszej opinii.Może ktoś ma na tym forum telefon z tym prockiem ?

 

Dziękuję!

Pozdrawiam!

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Na innym forum ktoś zamówił chińczyka, miał być to odpowiednik NOTE 2, zamiast rysika jest antenka ( ach ten chiński rynek ) telefon działał, ale jakieś 10-15 min. Po tym padł ekran. Może był źle zapakowany a może to wina producenta. 

 

Jeśli o mnie chodzi to nie ryzykował bym tak jeśli nie pojawi się więcej opinii na temat tych telefonów albo przynajmniej przedstawiciel udzielający gwarancji  

Link to post
Share on other sites

Dawiduser czemu sadzisz ze beda szybsze ? przeciez ten media tek w 85% sprzetu jest dawany w wer dual core, do tego z 512ramu i slabym gpu sgx531 (iphone 3gs ma szybsze)

Kieruję się specyfikacją układu MTK 6589,racją jest,że występuje w dwóch odmianach.Spójrz na oferty,które podał autor tematu,występują tam (według specyfikacji) 4 rdzenie po 1,2 ghz oraz 2 możliwe warianty grafiki w tym układzie: Adreno 305 (bez rewelacji) lub sgx 5t.Oczywiście istnieje możliwość,że to co jest napisane w opisie przedmiotów może nie być prawdą,ale jak jest to prawdziwa specyfikacja i posiada na dodatek 2GB ramu to będzie szybszy od Galaxy S Advance.Co do sprowadzania elektroniki,to nie płaci się dodatkowo podatku VAT+cło?

Edytowane przez dawiduser143
Link to post
Share on other sites

sshadowek ile czekałeś na swój tablet jeżeli nie tajemnica ? :)



Kieruję się specyfikacją układu MTK 6589,racją jest,że występuje w dwóch odmianach.Spójrz na oferty,które podał autor tematu,występują tam (według specyfikacji) 4 rdzenie po 1,2 ghz oraz 2 możliwe warianty grafiki w tym układzie: Adreno 305 (bez rewelacji) lub sgx 5t.Oczywiście istnieje możliwość,że to co jest napisane w opisie przedmiotów może nie być prawdą,ale jak jest to prawdziwa specyfikacja i posiada na dodatek 2GB ramu to będzie szybszy od Galaxy S Advance.Co do sprowadzania elektroniki,to nie płaci się dodatkowo podatku VAT+cło?

Drogi Dawidzie procesor MTK6589 występuje tylko z SGX 544. ;)  Natomiast jeżeli chodzo o cło i VAT, to nie wiem.Nigdy nie zamawiałem .Boję się,że wyślą jakąś zabawkę a nie telefon.

Link to post
Share on other sites

Drogi Dawidzie procesor MTK6589 występuje tylko z SGX 544. ;) Natomiast jeżeli chodzo o cło i VAT, to nie wiem.Nigdy nie zamawiałem .Boję się,że wyślą jakąś zabawkę a nie telefon.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd,pomyliłem z innym układem.:#

Co to cła + VAT to radzę poszukać na forum biznesowym coś w tej tematyce,poszukać odpowiedzi na www.finanse.mf.gov.pl lub zadzwonić na ich infolinię,napisać email.To przychodzi do głowy w tej sytuacji.Bardzo prawdopodobne,że jednak będziesz musiał płacić cło i podatek VAT za import towaru poza obszaru UE.

Edytowane przez dawiduser143
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...