Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć :)

Planuję zakup tego coolerka z góry proszę o nie komentowanie jaki ten cooler jest zły i tp :) ....

Mam tylko pytanie czy te chłodzenie + wentylatory nie będą kolidowały o radiator na płycie głównej msi z77 mpower w obudowie arc midi r2 ?

Proszę o szybką pomoc .

Dzięki :)

nie będą kolidowały.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ponoć te ledy często padają w h100i jak już wspomniał Chantaz, na benchu jacekgothic miał z nimi problem. U mnie po za tęczą ledową przy odpalaniu kompa nic się nie dzieje :wariat:.

 

Owszem, po miesiącu użytkowania została tylko zielona :D A oryginalne śmigła szkoda wyciągać z opakowania, ich kultura pracy to koszmar.

Link to post
Share on other sites

Owszem, po miesiącu użytkowania została tylko zielona :D A oryginalne śmigła szkoda wyciągać z opakowania, ich kultura pracy to koszmar.

 

Po kiego Corsair wkłada te śmigła jak nich ich nie używa bo wszyscy narzekają. Co za debilna polityka.

 

@jacek, jak Ci sie sprawuje h100i?

 

Apropo h100 jeszcze. Na overclock net ROI się od tematów o zalanych maszynach. Nie wiem czy to przez wiosne czy cuś :P Strach brać.

Link to post
Share on other sites

 

 

@jacek, jak Ci sie sprawuje h100i?

 

Z wentylatorami BQ całkiem przyzwoicie :)

 

 

 

Apropo h100 jeszcze. Na overclock net ROI się od tematów o zalanych maszynach. Nie wiem czy to przez wiosne czy cuś :P Strach brać.

 

Jeśli użytkujesz "normalnie", to nic złego się nie stanie. Co prawda rurki w H100 są sztywne i jest jakaś teoretyczna szansa, że po ekstremalnym ich wygięciu mogą pęknąć, lecz w H100i nie ma już tego problemu.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja też dokupiłem do niego BQ. Nie zmarnują się. Corsair wali lipę bo daje wentylatory Performance Edition i wiele recenzji podkreśla, że lepiej do tego zestawu nadawałyby się Quiet Edition.

Link to post
Share on other sites

No właśnie o awariach H100i nie ma zbyt wiele, większość ludzi narzeka tylko na jedną rzecz - dostają uszkodzone pompy fabrycznie.

 

Natomiast H100 ponoć zalewa ostro. Ale jak się ma GW, to podobno Corsair karze wysyłać uszkodzony cooler + zalane części na diagnostyke i zwraca kasę + chłodzenie tak, że można jeszcze lepiej na tym wyjść :P

 

 

Co do H100i, da radę go tak zamontować, żeby mieć 4 wentyle? Chłodnica podwieszona na dwóch wentylach a od spodu kolejne dwa.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Pytanie do posiadaczy. Ktoś wspomniał, że używa innego softu (nie Corsair Link) do monitorowania pracy pompki. Jaki to soft ? Jak to działa wtedy ? Rozumiem, że trzeba podłączać do płyty kabel tak jak bym to robił z oryginalnym sofem tylko wgrywam inny program ?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja Ciebie wcześniej zrozumiałem że podpinam pompke pod CPU fan, To pod jaki ja mam w końcu wtyk go podpiąć. Tak ja specjalnie zamówiłem rozdzielacz kolorowy pod cpu fan na te dwa BQ. Ja odpalam w biosie tryb Quiet i to ma tak chodzić. Tak będę testował bo tak chodzi SA.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Tylko sie zastanawiam czy warto to oddawac.Czekac 14 dni jak to rozpatrza i przysla nowe i pewnie zas tak sie stanie bo duzo osob ma problem wlasnie z tym podswietleniem.

A czy u Ciebie normalnie dziala to podswietlenie i jak je dlugo masz?

Edytowane przez ironkorn
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...