Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niestety jak widać odzewu nie ma. Sądzę że osoby za to odpowiedzialne są mocno zajęte, jednak za moment ponownie wyślę e-mail z prośbą o ustosunkowanie się do twojej wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Może wina nie leży po stronie redakcji? Ja jak wygrałem zasilacz, to paczka przyszła nie bezpośrednio z redakcji, a od producenta, z Hamburga, z niemieckiego oddziału Enermaxa :) Bo to ich PR organizował ten konkurs. Może ta Twoja płyta idzie na przykład z Zanzibaru? :) Żartuję oczywiście, ale możliwość, że paczka idzie nie z polskiego oddziału, tylko jakiegoś wyższego w hierarchii w regionie oddziału producenta - i może gdzieś po drodze coś gdzieś nawaliło? Mam na myśli raczej przepływ informacji niż fizyczną przeszkodę na drodze kuriera, aczkolwiek i to jest możliwe. Jeszcze inna możliwość, to że kurier nie może Cię zastać w domu - "mój" kurier skarżył się, że już trzeci dzień do mnie próbuje trafić, bo nie miał do mnie numeru telefonu, mimo że podawałem go w @ pani Oli z Benchmarka.

 

Ja tu mogę sobie dywagować, ale jakby nie było, bez pośrednictwa redakcji i tak raczej tego nie wyjaśnisz :/ Po prostu chciałem zauważyć, że tu jest mnóstwo pośredników po drodze, stąd ten poślizg w przepływie informacji i, co za tym idzie, w dotarciu Twojej paczki.

Link to post
Share on other sites

No właśnie pani @ Oli się pytałem i dane jej podałem ale nie idzie sie dogadać bo nie odpowiadają :)

Mi chodzi tylko o to żeby dojść co sie dzieje, bo jesli nikt nie odpowiada to czuje sie oszukany... nr raczej dalem juz nie pamietam ale prawie zawsze ktos jest w domu, poza tym sasiad by powiedzial ;P

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś mi w końcu odpowie kiedy wyślą mi tę płytę Gigabyte która wygrałem bo już sam nie wiem co robić.... pisałem maile do adminów, do kobiety która pytała się o dane adresowe ale nikt nie raczył odpowiedzieć.... nie wiem czy mnie oszukali czy co ??

Witaj,

bez obaw. Wyjaśniamy sprawę.

 

Proszę napisz do mnie na redakcyjnego maila marcin.sieradzki @ benchmark.pl

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...