Skocz do zawartości

grafika do...


Recommended Posts

Procek AMd athlon II x4 631 z 8 Gb ram kingstone 

tak zeby starczyla na min 2 lata gram nie za czesto nie jestem wymagajacy w stosunku co do grafiki zazwyczaj skupiam sie na fabule ;) takze granie na optymalnych ustawieniach

 

Zasilacz 400 W

 

Myslalem o 7770

 

Proszę się dostosować - http://forum.benchmark.pl/topic/76761-wa%C5%BCne-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-karty-graficzne/

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Zasilacz 400W, ale może dokładniej jaki to zasilacz?

 

Jeśli jest jakiś 4 rdzeniowiec, można by brać Nvidie :) Przynajmniej ja bym brał, bo na moim Radeonie lekko się zawiodłem :(

 

Nie podałeś dostępnego budżetu, a to sporo utrudnia przy dobieraniu przez Nas.

 

Jeśli budżet zbliżony do ceny 7770, to brałbym GTX650 Ti, ew poszukaj może 7790, bo to też ciekawa opcja.

 

Jeśli zasilacz jest na "czarnej liście", to najpierw zainwestowałbym w nowy, który jest polecany.

Link to post
Share on other sites

OK to  moze dokladniej  Zasilacz Toppower a grafa jaka mam teraz to 6670 ;/ o 7790 tez myslalem oczywiscie patrze tez cos pod katem "prądorzernosci). Zasilacz jestem w stanie zmienic w razie koniecznosci przy mocniejszej grafie niz 7770 to pewnie koniecznosc bedzie.

Link to post
Share on other sites

Nie znasz dokładniejszego opisu tego zasilacza? Hmm czy to ten? TopPower jak się okazuje może nie być najgorszy :) Ale i tak 400W to będzie raczej zbyt mało do 7790/GTX650Ti ;/

 

Może rozglądnij sie za jakimś XFX Core 450W/550W używke, na gwarancji ;]

Link to post
Share on other sites

@up, o faktycznie, nawet nie zauważyłem.

@2up, prawdopodobnie masz racje, ceny ich zasilaczy są często wyższe niż ceny średnich zasilaczy z bardzo dobrze znanych firm. Choć wiele mamy w polsce firm, które są mocno niedocenione, gdyż po prostu inne firmy jako pierwsze pokazały się na naszym rynku.

 

Kamil444, po co od razu 600W? Choć jeśli autor ma wystarczająco pieniędzy może spokojnie brać :)

Link to post
Share on other sites

@up, Miałem zasilacz tej firmy w kompie 6 lat i zero problemów, gdyby nie niedawna wymiana kompa pewnie nadal bym na nim śmigał :) jedyne do czego się mógłbym przyczepić to że jakiś czas temu zaczął dziwnie piszczeć na mojej płycie głównej, po podpięciu innej już działał ok. A same 400W powinno dać radę. Na słabszym procku z kartą HD 4870 nie było żadnych problemów. Te karty które proponujecie mają chyba mniejszy pobór prądu. A w procesorze też jakiejś masakrycznej różnicy pewnie nie ma.

Link to post
Share on other sites

Co prawda wystarczy, ale zasilacz przy obciążeniu jest sporo głośniejszy od zasilacza z zapasem mocy. Sam się o tym przekonałem gdyż mam 450W zasilacz, do grafy która ma zalecany 500W :)

 

 

 

@up, Miałem zasilacz tej firmy w kompie 6 lat i zero problemów, gdyby nie niedawna wymiana kompa pewnie nadal bym na nim śmigał

 

Twój komentarz jak dla mnie powinien byc potraktowany jako subiektywna opinia jakiegoś produktu, oparłeś swoją teorię na tym że "ty miałeś i wszystko śmiga" przeczytaj to, a dokładniej drugi post :) Żeby nie było mam do tej opinii szacunek, ale jednak nie zawsze sprzęt działa idealnie :)

Link to post
Share on other sites

jak kupi gtx650ti/hd7770 to na tym zasilaczu nawet po OC procka nie będzie miał obciążenia większego od 230w (cała jednostka), więc może spać spokojnie - u mnie z 550w BeQuiet mam pobór z gniazdka prawie 430 w bez OC karty obecnie, a po OC koło 470W i daje radę, aczkolwiek juz wtedy słychać, jak pracuje na maks swoich możliwości (bardziej się grzeje i włącza się wyższa prędkość wentylatora)

Link to post
Share on other sites

no i git ;] temat zamknięty:) karta dzięki wam wybrana, mam nadzieje ze na jakiś czas starczy:D , a ta firma to w miare dobra bo 1 raz słyszę o niej?



no i git ;] temat zamknięty:) karta dzięki wam wybrana, mam nadzieje ze na jakiś czas starczy:D , a ta firma to w miare dobra bo 1 raz słyszę o niej?

Edytowane przez ki5iel
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...