Skocz do zawartości

Wybór telewizora do 3000zł(PS3)


Recommended Posts

Witam.

Proszę o pomoc przy wyborze tv do 3000zł. Ma on być przeznaczony do gier (PS3), oraz chciałbym podłączyć go pod pc i oglądać filmy. Nie ma dla mnie większej różnicy czy będzie to led czy plasma, ważne aby dobrze sprawdzał się w powyższych funkcjach. Co do 3D to nie jest konieczne.

Dziękuję za każdą pomoc.

Link to post
Share on other sites

wg mnie warto. Plazma to zawsze plazma. Sam mam plazmę P42ST50 (model zeszłoroczny) i mam pod nią podpiętą PS3 i sprawuje się świetnie. Filmy tak samo, głęboka czerń w trakcie nocnych seansów (w dzień trochę gorzej ale i tak jest dobrze) i naturalne kolory.

Więc jeśli komputer chcesz podłączyć tylko w celu oglądania filmów to ok. Bo nie wiem jak to będzie wyglądało w przypadku serii ST60, ale ja sobie lekko wypaliłem pasek przeglądarki i trochę musiałem poczekać, aż całkiem zniknął. Fakt, był widoczny tylko trochę jak się wiedziało gdzie patrzeć. Ale ja ze swoim zboczeniem i świadomością, że on tam jest stale patrzyłem w to miejsce :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

LCD-ki Philipsa przecież mają super szybką reakcję. Niektóre ustawienia nawet pozwalają zejść do zerowego "laga" - a prawie zawsze da się do 50-tki zejść, wtedy naprawdę nie odczuje się różnicy.

 

Jednak ja bym brał już 5008/6008, dopracowany i poprawiony od poprzednich serii. Przede wszystkim znacznie lepiej Menu chodzi i smart.

Link to post
Share on other sites

LCD-ki Philipsa przecież mają super szybką reakcję. Niektóre ustawienia nawet pozwalają zejść do zerowego "laga" - a prawie zawsze da się do 50-tki zejść, wtedy naprawdę nie odczuje się różnicy.

 

Jednak ja bym brał już 5008/6008, dopracowany i poprawiony od poprzednich serii. Przede wszystkim znacznie lepiej Menu chodzi i smart.

telewizory LCD nie mają super szybkiej reakcji....widać smugi jak nie wiem co, są duuużżżooooo wolniejsze od PDP. Ustawieniami się tego nie da regulować - taka technologia.

Ja gram na PDP Panasonic PV8 i również polecam plazmę do gier, filmów.  Technologia LCD nie osiągnęła tego co PDP.

 

Pytasz, czy warto dopłacić 400zł do ST60 - bezapelacyjnie TAK!! - to są nowe modele, ale za około 3550zł, można już kupić GT50, który ma dwa razy więcej stopni gradacji koloru, certyfikat THX, i w ogóle w ciul więcej wszystkiego :D

Edytowane przez SKEEPER46
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...