Skocz do zawartości

Zewnetrzna karta dzwiekowa 5.1 do gier


Recommended Posts

Audiotrak to bardzo znana firma w światku audio, tyle tylko, że żadnego ze swoich produktów nie kieruje do graczy, to i przeciętnemu pecetowcowi jej nazwa nic nie mówi ;)

A innych propozycji innych w tym przedziale cenowym po prostu nie ma.

Majka, lub podany wyżej Soundblaster (ten: http://www.skapiec.pl/site/cat/5/comp/1542894#from1215)

Edytowane przez Poharatek
Link to post
Share on other sites

 

 

Audiotrak to bardzo znana firma w światku audio, tyle tylko, że żadnego ze swoich produktów nie kieruje do graczy,

Jasne, a PRODIGY 7.1e X-Fi ,Audiotrak 7.1 HFi to co to jest ? Prodigy HD2 tez się nadaje bardzo dobrze do grania.

 

 

Witam potrzebuje szybko kupic zewnetrzna karte dzwiekowa do glosnikow 5.1 na PC

Jakie dokładnie głośniki posiadasz ?

Link to post
Share on other sites

do Logitecha 506 nie potrzeba żadnej karty, różnice jakościowe będą małe, albo żadne. Mogą też co prawda grać nieco inaczej w zależności od karty, ale wydać 250zł żeby tylko ciut lepiej było ? nie ma sensu.Wydatek 400zł, to już będzie stanowczo za wysoko, jak na tego typu sprzęt. Do głośników Z906 również nie potrzeba żadnego układu dźwiękowego, gdyś posiadają je w sobie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Do głośników Z906 również nie potrzeba żadnego układu dźwiękowego, gdyś posiadają je w sobie.

 

Jaki to one posiadają układ dźwiękowy w sobie? Rozbierałem już kilka takich zestawów i nie zauważyłem.

Link to post
Share on other sites

Jaki to one posiadają układ dźwiękowy w sobie? Rozbierałem już kilka takich zestawów i nie zauważyłe

przyznam się, iż myślałem, że z906 jako niby następca będzie posiadać odpowiednie łączę jak z5500, aby przetworzyć sygnał na analog.Nie zagłębiałem się w specyfikacje tego audiofilskiego produktu,bo tez nie ma po co, cały czas myśląc o takiej możliwosci. Co i tak nie zmienia faktu kupowania drogiej karty jako mało pożytecznego wyboru. :)

 

w takim razie jakie glosniki beda dobre do maya u5 jak nie  logitech z 906 to jakie ???

najlepiej to 2.0, albo co niektóre 2.1 Wówczas wykorzysta się możliwosci układu.

Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś kope lat świetlnych temu miałem taki produkt http://allegro.pl/sound-blaster-audigy-2-nx-usb-i3175704061.html , pod który podłączone miałem GigaWorksy S750 (kupywałem z myślą o możliwości wpięcia 7.1) i jak grałem w Call of Duty 2 to byłem jak na froncie :)

17z zł za używkę - to niech się już koledzy  Lukson i Adivxv5 wypowiedzą czy to ma sens.

 

Co do parowania dobrego układu dźwiękowego do komputrowych głośniczków to też jestem zdania że różnica będzie, ale tylko w cenie.

Link to post
Share on other sites

Do Z906 wprowadzisz dźwięk cyfrowo ale co z tego jak potrzebna jest karta muzyczna, która dźwięk z gry zakoduje do postaci cyfrowej. To samo z Z-5500.

 

Ja bym brał X-Fi Surround Pro i nie czytał głupich komentarzy, że nie działają sterowniki albo coś innego. 90% ludzi mających problemy z oprogramowaniem tej karty nie potrafi właściwego sterownika z internetu pobrać.

 

Audigy 2 NX dość ciekawa karta. Wprawdzie nie miałem z nią styczności i nie wiem jak gra a bynajmniej jak zachowuje się jej oprogramowanie ale prezentuje się ładnie.

Link to post
Share on other sites

maly wybór w tej cenie 300- 400tylko 2 modele caly czas sie przewijaja czyli maya u5 i soundblaster x-fi 5.1 pro sam tez na allegro czy gdzie kolwiek indziej na necie tez nie moge znalezc 3 czy 4 sztuki do wyboru  ale szukam  dalej  :)

Edytowane przez Hery85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...