Skocz do zawartości

Komputer do 8500zł.


Recommended Posts

Zestaw będzie wyglądać tak: 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=74422&s=72802&s=70268&s=72453&s=72191&s=61598&s=73637&s=40151&s=70524&s=71055

 

miał być już zamówiony ale w techplanet powiedzieli mi, że muszę zmienić formę zapłaty na przelew bo wybrałem za pobraniem a tą formą można maksymalnie u nich do 5k zł. Teraz patrzę, że nagle Plextor jest niedostępny... Zna ktoś może jakiś inny, dobry sklep w którym dużo rzeczy jest dostępnych i nie trzeba zbyt długo czekać na przesyłkę? Jeśli tak to prosiłbym o podanie linków do stron tych sklepów w tym temacie bądź na PW. Popytam w każdym jak u nich jest z dostawą i dostępnością produktów.

 

Monitor i cooler z proline dzisiaj powinien być także pozostała tylko kwestia zamówienia "budy" z jakiegoś solidnego sklepu.

Link to post
Share on other sites

Chciałem na początku ale później wiekszość osób na innych forach mówiła mi, że karta dźwiękowa bez odpowiedniego sprzętu audio to kiepski wybór. Jeśli ja mam głośniki dość słabe oraz słuchawki bez rewelacji to chyba lepiej będzie poczekać i dokupić kartę razem z lepszymi głośnikami i słuchawkami?

 

Wybiorę chyba Morele. Mają dobrą ofertę i całkiem niezłe ceny. Musiałem jednak pozmieniać parę rzeczy bo nie było niektórych produktów. Może być coś takiego?

 

http://www.morele.net/inventory/info/PXBmHc/

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli ja mam głośniki dość słabe oraz słuchawki bez rewelacji to chyba lepiej będzie poczekać i dokupić kartę razem z lepszymi głośnikami i słuchawkami?

Jak najbardziej. Absolutnie się zgadzam jeśli taki właśnie masz plan :) Chodziło raczej o umotywowanie dlaczego nie przychyliłem się do zgłoszenia.  

Link to post
Share on other sites

Jednak ugadałem się z techplanet i tam ostatecznie złożyłem zamówienie. Trochę zamieszania było ale już jest wszystko w porządku. Ostateczna wersja zestawu:

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=39394&s=74422&s=72802&s=70268&s=72453&s=72191&s=61598&s=73637&s=40151&s=70524&s=71055

 

Monitor i chłodzenie już dzisiaj do mnie przyjadzie natomiast na ten "grubszy" zestaw pewnie sobie trochę poczekam...

 

Dziękuje za pomoc i odpowiedzi. Jak wszystko do mnie już przyjdzie i uporam się jakimś cudem ze złożeniem tej całej budy to zdam jakąś krótką relację  ;).

 

Link to post
Share on other sites

Człowieku, ty widzisz o czym się rozmawia w tym temacie? Autor już dawno wybrał zestaw a ty mu tylko mącisz w głowie. Zgłoszony :)

Echhhhh człowieku czytałem temat i WIEM, ze już Zamówił. Tylko mówię ze by się przydala przy graniu w bf3 i inne gry z ważnym AUDIO... Więc po co zglaszasz... Dzięki Biafara za zrozumienie

Edytowane przez janek2433
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...