Skocz do zawartości

[MULTI] Dark Souls - seria


Recommended Posts

Ja gram ponad 6 godzin, zero problemów, żadnych crashów itd, a używam starszych sterowników, bodajże to są 364.51.

Mój gtx 670 ma prawie cały czas te 60fps, mam odpalony licznik fps przez opcje w steamie. Mam wyłączone Motion Blur- zawsze to wyłączam w każdej grze, Cienie dane na wysokie, reszta maks.
Jestem po drugim bossie.
Gram na padzie xbox360.

Edytowane przez Daniel82
Link to post
Share on other sites

A którym padem najlepiej się zainteresować? Tym od Xboxa 360 czy ONE czy może od PS?

Miałem 2 pady od X360 nie mogłem się przemóc do używania ich ze względu na granie cały czas K+M (irytowała mnie martwa strefa w analogach)  więc poszły na sprzedaż.

Link to post
Share on other sites

Nie z tym padem tylko z jakimkolwiek. Gra ma problemy z wykryciem pada jesli do PC jest lub bylo podlaczonych kilka kontrolerow. Pomaga odinstalowanie sterownikow wszystkich z nich i pozostawienie tylko jednego. Jest kilka tematow na Steamie o tym. Niestety jest to problem kazdej pc'towej wersji soulsow. Czasem ludzie pisza ze maja podlaczonych kilka padow i nie maja problemow, ale no nie sprawdzisz tego. Mnie zabieg oozostawienia tylko jednego sterownika pomogl i wszystko dziala.

 

PS. Nie ma znaczenia czy podlaczalem pada x360 czy One. Pomoglo dopiero w/w rozwiazanie. Ogolnie pad od XOne lepszy, ale jezeli zalezy Ci na pozostawieniu kilku zlociszy w portfelu to bierz od 360.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyłem grę wojownikiem pod STR, tarcza + miecz.

Planuję zagrać od nowa "inną klasą". Oprócz DS3 grałem ok 20h w DS1 (też build ala knight) oraz LOTF wszystkie klasy (łotrzyk mi się spodobał). Co polecacie? Myślę nad kimś z dwoma broniami i pójściem w DEX. Natomiast nie wiem czy rozgrywka nie będzie zbyt podobna. Są niby klasy magiczne, ale jakoś zupełnie ich nie czuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

przyspamuje jeszcze raz bo muszę się wygadać :) Chyba na sam koniec 2 przechodzenia gry poczułem czym tak na prawdę są Soulsy ;p Mianowicie za pierwszym razem przechodziłem bossów z innymi graczami, teraz za drugim solo. W zasadzie poza Lothriciem (4 podejścia) i ....Drzewcem (3) inni padali za pierwszym razem, ewentualnie drugim (przy jakimś małym błędzie, albo np. postać się zaklinowała;p). Do tego zwykli przeciwnicy też już byli nudni.

Wyjątkiem był Bezimienny Król, którego próbowałem kilka razy, potem skończyłem ostatniego bossa i wróciłem do niego. Tu było całe piękno, gdzie najpierw wypstrykałem sie z estusa na 1 fazie tylko po to by ginąć na pierwsze kombo w 2 fazie. Potem zacząłem kombinować z 1 fazą i zorientowałem się, że stanie pomiędzy nogami nie jest najlepsze. Gdy już pierwszą fazę miałem w miarę ogarniętą to na 2 utrzymywałem się ok 20sekund. Oj były "kur.." że postać zamiast do tyłu to unik w bok itp itd. Ale zacząłem szukać przyczyn i szybko sie skapnąłem, że za szybko robię uniki (większość ataków bossa jest ładowana) i czasem lepiej odskoczyć do tyłu (więcej czasu na użycie estusa). Udało mi się raz nawet dojść do 3 fazy ;p No i nadszedł ten moment, hmmm.. chyba za ponad 20 razem, gdzie o dziwo w 1 fazie zużyłem sporo estusów. Praktycznie każdy atak bossa udawało mi sie uniknąć, chyba tylko 3 razy mnie uderzył ( w tym cudem nie zabił). No i sama końcówka gdzie boss przykucnął na kolano ja go bije, patrze, że brakuje 2 hitów i... postać stoi - oczywiście brak energii - achh to wydzieranie się do telewizora "no bij!" i ten strach, że zaraz boss wstanie i pewnie mnie zabije ;p Ale udało się - boss właśnie sie poodnosił gdy padł ostatni hit. Panika przerodziła się w niedowierzanie, że jednak sie udało, a teraz jak to pisze dopiero przyszła ekscytacja :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Właśnie ukończyłem ( został tylko król ) ogólnie jak dla mnie ok, choć w poprzednich częściach nie było tylu problemów z pracą kamery. Co do dodatku widać robiony w klimatach skandynawskiej mitologi niby fajnie ale ... znowu, już trochę oklepana tematyka w grach , choć wstrzymam się do premiery z właściwą oceną bo mam 99% pewności że i tak kupię  .

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...