Skocz do zawartości

Rozłączające się WiFi w Lenovo Y580


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam

Powiem tak, temat WIFi z Lenovo przerabiałem u siebie. Żona ma G500, a ja y580. G500 już pierwszego dnia była oddana nagwarancji i wymieniona na nową, która ma kiepski zasięg i zrywa połączenie. Y580 ma to samo, nawet nie chce mi się reklamować bo to chyba taki urok Lenovo. Dodam, że Dell i Assus chodzą bez problemów. Oba Lenovo testowane na Neostradzie z LiveBox 2.0, DGT VDSL oraz z modemem UPC w nazwie ma chyba coś o kolorze nie pamiętam, stawiane systemy to XP, 7 i 8. Podsumowując jak ktoś chce kożystać z WiFi wróżnych miejscach niech nie kupuje Lenovo.

ps. Porady serwisu ograniczają się do zainsatlowania nowych sterów, które już mam :).

pozdrawiam

iroger

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Mam Lenowo Y580, żadnych, ale to żadnych problemów z WiFi nie mam. Sygnał leci przez sufit/podłogę i jedną ścianę - czyli na skos. Cóż... lepszej drogi nie było, więc musi być tak. Dodatkowo mam jeszcze stary router Netgeara, ma jakoś.... 6-7 lat? Gdzieś tak będzie, więc już staruszek, a śmiga pięknie. Nic nie rozłącza, nic nie przerywa, nic nie laguje.

 

Najlepiej sprawdzić podłączając się do innej sieci (niekoniecznie zamiana routera w domu) - jak jest dobrze - router w domu ma problem (lub ustawienia sieci). Jak jest źle, coś z kompem - i tutaj albo karta, albo oprogramowanie, ja bym stawiał bardziej na to drugie, przynajmniej na początku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...