Skocz do zawartości

Snow Dominator - vuodi WorkLog


Recommended Posts

Ja bym dał czarną plexi, a radiatorki czerwone / bordowe aby pod ram pasowały :D

 

To właśnie zamierzam ;) Może uda mi się to zrobić już po weekendzie bo dużo pracy przy tym nie będzie ;)

 

@Eklerek - PW

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

Autor będzie miał taki kolor jaki się mu podoba, bo to chyba najważniejsze. Faktycznie mógłby być czarny żeby pasował do reszty "obudowy" karty. Do ludzi, którzy mówią, że mógłby być dłuższy - http://imageshack.us/a/img40/3539/sdc11444.JPG

  na tym zdjęciu widać jakie zamierzenie miał autor. Też wydawało mi się, patrząc na inne zdjęcia, że powinien być dłuższy - do samego końca karty, ale na tym zdjęciu widać o co chodzi. 



Oploty w jakim kolorze planujesz?

Link to post
Share on other sites

Będzie czarny ;) Rysiooo - właśnie dlatego że chciałem zostawić ten radiator odsłonięty ;) Z czarnym backplate ładniej będzie to wyglądać rzecz jasna :) Chyba że plastik chłodzenia pomalować na biało a radiator i heatpipe na czarno jak to się stało z chłodzeniem procesora :) Radiatory bordowe by współgrały kolorystycznie z kośćmi RAM :D

 

 

Co do oplotów to :

 

http://www.psychosleeve.com/gallery/h/02.jpg

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

Jezzzzzzzu co Ty zrobiłeś z moim gigusiem - a taki był ładny amyrykański.

Jeśli mogę doradzić to ten backplate ciekawiej wyglądałby w czarnym kolorze a jeszcze lepiej taki czarno przeźroczysty.

Jeśli masz już jego projekt i to kosztuje 30zł to zastanów się nad tym.

 

Fajnie idzie powodzenia.

Link to post
Share on other sites

 

 

a taki był ładny amyrykański.

Pawlak !! Podyjdź no do płota!! :D

 

A no robię robię :P Backplate będzie czarny i właśnie raczej będzie taki z pleksi dymionej ;) O tym samym wczoraj pomyślałem że może ładnie to wyglądać ;)

Link to post
Share on other sites

Ten wentylatorek na dole - to pod spodem jest tylko obudowa z innego i na tą obudowę dopiero wentylatorek?

Kurcze, dobry pomysł :P

/edit
Nie tylko lepiej dmucha, ale i ciszej jest, a raczej powinno być, sam u siebie muszę coś takiego zrobić, tylko muszę znaleźć jakąś starą ramkę ;P

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

@KtosCos:

 

Tak to jest sama ramka wentylatora. Uciąłem trzymanie wirnika i podpiłowałem nierówności. Jeśli położyć sam wentylator na dole to prawie wcale nie dmucha, po przykręcenie mu takiego ''dystansu'' wieje znacznie lepiej ;)



Nawet SilentiumPC się spodobał mój cooler chyba :D  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=602353803109386&set=a.213084285369675.57007.178623652149072&type=1

 

 

Kochani !! W końcu oploty w drodze :D I nowy lekko poprawiony backplate z dymionej pleksi :menda:

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

Coś masz nie halo... Albo masz gorąco w domu masakrycznie. Max u mnie na 40% wentylatorów (niżej nie mogę zejść) to 62*...

Kartę kupiłeś używkę ? Czy nówka sztuka ?

 

@Eklerek: nie rób backplate... poprawiłem trochę projekt podeślę Ci go w poniedziałek na PW.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...