Skocz do zawartości

Karta graficzna do 500 zł z małymi widełkami


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

TO CO LORNODOS PISZE, TO JEDNA WIELKA STERTA BZDUR, ten stwór, primo, głupi, secundo, wkurzający, nie miał AMDeka, nie ma nawet pojęcia o tych sterownikach, jak ktoś pisze że są zacofane, to albo jest głupi, albo ktoś go wprowadził w błąd, ale nie o to tu chodzi

opłacalne karty ze średniego segmentu, to HD 7850, co do paplaniny o sterach, są to bzdury

 

zresztą jak dla mnie to NV, ma gorsze sterowniki, wgl nie podobają mi się wizualnie, ciężko jest cokolwiek w tych zakładkach znaleźć, a u AMD mam kategorię i podkategorię w której znajduje się to co ma

Edytowane przez JonathanArcherPL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Tommy-T ale sam musisz przyznać, że mówie prawde. Nawet @Lordonos mówi, że do radka 7850 sterowniki to tragedia. Nie chce tu być jakimś fanboyem Nvidii i mówie co myśle na ten temat.

 

A tak poza tym to autor oczekuje karty za 500zl a nie 640zl jak chodzą HD7850, więc ja wybrałbym GTX650ti od gigabyte.

pi*******z a nie mówisz prawdę, sterowniki NVIDII mają tak samo wady i zalety jak sterowniki AMD. Do dzisiaj nie rozwiązano problemu z dużym narzutem sterownika na CPU na kartach w architekturze Fermi i już raczej nie rozwiążą (bo w końcu wyszły one ze sprzedaży). Do dzisiaj Tomb Raider przy włączonej teselacji potrafi mieć przekłamania w wyświetlanym obrazie.

 

AMD zaliczyło za to niesamowity "+" sterownikiem 12.11 Never Settle, który REALNIE podniósł wydajność ich produktów, bo u NV jest tylko 'up to' w kwestii changelogów. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

TO CO LORNODOS PISZE, TO JEDNA WIELKA STERTA BZDUR, ten stwór, primo, głupi, secundo, wkurzający, nie miał AMDeka, nie ma nawet pojęcia o tych sterownikach, jak ktoś pisze że są zacofane, to albo jest głupi, albo ktoś go wprowadził w błąd, ale nie o to tu chodzi

opłacalne karty ze średniego segmentu, to HD 7850, co do paplaniny o sterach, są to bzdury

 

zresztą jak dla mnie to NV, ma gorsze sterowniki, wgl nie podobają mi się wizualnie, ciężko jest cokolwiek w tych zakładkach znaleźć, a u AMD mam kategorię i podkategorię w której znajduje się to co ma

Ładnie cie mama wychowała nie dość że pisze że jestem głupi to pisze że nie miałem amd.

Miałem Athlon x2/x3/x4 phenom x2/x3/x4, Radeon 9600 Radeon 6850

Sam jesteś głupi na dodagtek nie wychowany i myslisz że coś wiesz lepiej od innych a g... wiesz.

 

Dla mnie sterownik nvidia lepszy bo wymuszam Tripple Buffering i FXAA i w każdej grze którą mam to działa.

Do tego biblioteka obsługiwanych gier przez sterownik nvidii jest ogromna.

 

Do dzisiaj Tomb Raider przy włączonej teselacji potrafi mieć przekłamania w wyświetlanym obrazie - ale kit.

Mam GTX470 jak rpzechodziłem ta grę to sterownik miałem jakis beta i nic się niedziało.

Nażut sterownika co do tego to ja się nie znam bo jak chce się szybka kartę to trzeba szybki procesor

wystarczy I5 2300.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
Ładnie cie mama wychowała

nie pogrążaj się, bo to co napisałeś, koleżko na PW to świadczy o twoim wychowaniu, tzn. jego braku, naucz się pierw pisać, a potem wskakuj na drogę wojenną, bo tobie drogi chłopcze, polecam słownik, jak już go przejrzysz, to pisz ;)

 

http://img543.imageshack.us/img543/5325/idiotafl.png

 

 

kto ciekawy to niech klika w Spoiler ;)

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
Do dzisiaj Tomb Raider przy włączonej teselacji potrafi mieć przekłamania w wyświetlanym obrazie.

 

Ke ?

Muszę chyba skończyć ją trzeci raz bo przy pierwszych dwóch nic nie widziałem :)

 

 

AMD zaliczyło za to niesamowity "+" sterownikiem 12.11 Never Settle, który REALNIE podniósł wydajność ich produktów, bo u NV jest tylko 'up to' w kwestii changelogów.

 

Dobrze wiesz ile PRAWDY jest w tym co piszesz, więc dlaczego nadal to piszesz ? Myślałem, że rozwinęliśmy się, wzbogaciliśmy o wiedzę, co niektórzy (a z każdym dniem więcej) pozmieniali radki na gtxy ( %-) ) i skończyliśmy z rozpowszechnianiem herezji na forum ?

Link to post
Share on other sites

Ke ?

Muszę chyba skończyć ją trzeci raz bo przy pierwszych dwóch nic nie widziałem :)

Dobrze wiesz ile PRAWDY jest w tym co piszesz, więc dlaczego nadal to piszesz ? Myślałem, że rozwinęliśmy się, wzbogaciliśmy o wiedzę, co niektórzy (a z każdym dniem więcej) pozmieniali radki na gtxy ( %-) ) i skończyliśmy z rozpowszechnianiem herezji na forum ?

Ja niestety miałem problemy makabryczne z GTX'em w TR, może kwestia tego że podszedłem do gry na konfiguracji SLI. Z ciekawości sprawdzę na 670 i zobaczę jak to bangla.

 

12.11 faktycznie podniosły wydajność i faktycznie dało się to odczuć. Nawet na TPU był fajny test. 

 

Jedna i druga firma ma plusy i minusy swoich sterowników, nie ma tutaj gorszych i lepszych, bo np. w AC3 kręcony 7970 wymiękał --wiadomo z jakiego powodu. 

Link to post
Share on other sites

Zaprzeczę, u ciebie to taka 'fanbojska' zajadłość "my mamy wady, ale oni zawsze jedną więcej". Z Fermi i 2-rdzeniami to żart do dzisiaj, a NVIDIA właściwie porzuca wsparcie dla starszych serii w kwesti takich błędów "only-on"... więc to też nie jest fair wobec klientów.

 

Inny żart to na przykład limit do 720p dla 60 fps w trybie 3D bez wykorzystania dedykowanego pakietu Vision. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Miałem 570 i nie było mi dane cierpieć z jakichkolwiek powodów o których piszesz, Tobie też nie o czym SAM pisałeś. Więc nie wiem do czego pijesz bo Twoje wcześniejsze słowa twierdzą co innego. Fermi z 2 rdzeniami to żart ? Poszło parę kart do spalenia a są ludzie którzy mają to do dziś w budach. Takie rzeczy podlegają wymianom gwarancyjnym. Człowiek traci tylko nerwy, nic więcej. Jak działa, to działa dobrze. Nie wypominam błędów przeszłości amd bo gdybym zaczął to byłby śmiech na sali zwłaszcza w kwestii wsparcia driverów starszych serii. Nie przekonasz mnie. Zawsze będę polecał może droższe, ale pewne układy.

Link to post
Share on other sites

AMD ma kiepskie sterowniki do mnie do sklepu przychodzą niby uszkodzone PC na gwarancji a powodem są bardzo często sterowniki, dla tego zaczęliśmy ładować tylko nvidie... Znam pewnego kolesia który jest informatykiem/programistą/fizykiem, studia skończył z jeszcze paru... Na prawde ogarnięty gość uczy na uniw i rozmawiałem z nim odnośnie konfliktu Nvidia vs AMD i on mówi że zawsze stawia komputery na nvidia i jest jej zwolennikiem. Zapytałem, dla czego ? Odpowiedział mi że AMD to totalna porażka ich sterowniki są fatalne a najczęściej są dopracowywane jeśli klienci zgłaszają problemy. Możemy się wiecznie spierać ale fakty mówią same za siebie wielu zwolenników AMD przyznaje że ta marka ma kiepskie sterowniki ;)

Link to post
Share on other sites

Faktycznie w przypadku Fermi łączenie karty z 2 rdzeniowym CPU to nie najlepsze rozwiązanie,ale z drugiej strony mamy już całą masę gier,które nie obejdą się bez jednostki czterordzeniowej ;) Tak czy inaczej najnowsza seria HD 7xxx nie jest pozbawiona niedoróbek w sterownikach

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Napisano (edytowane)

To znowu ja. Karty nie udało mi się zakupić w terminie więc chciałbym jeszcze kilka porad.
Opłaca się tą kartę ? http://forum.benchmark.pl/topic/83667-520z%C5%82-asus-gtx560ti-directcuii-sprzedam/

Jak długo karte 1/2 Gb mógł bym użytkować.tzn jak długo będą na takiej karcie śmigać gry.

I jeszcze to http://tablica.pl/oferta/gainward-gtx-560-gs-1024mb-gddr5-ID2Ppff.html#81aba601ee;r:2;s:287
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-xfx-ati-radeon-7770-hd-ID2DtPD.html#dd7a6c2336;r:2;s:287

 Proszę o szybką odpowiedz. 

Edytowane przez ProMateusz
Link to post
Share on other sites

To znowu ja. Karty nie udało mi się zakupić w terminie więc chciałbym jeszcze kilka porad.

Opłaca się tą kartę ? http://forum.benchmark.pl/topic/83667-520z%C5%82-asus-gtx560ti-directcuii-sprzedam/

Jak długo karte 1/2 Gb mógł bym użytkować.tzn jak długo będą na takiej karcie śmigać gry.

 

 

Cięzko określić opłacalność zakupu użwanej karty. Może ona podziałać miesiąc, a może i działać pare lat.

http://forum.benchmark.pl/topic/81013-kupie-hd6870gtx-560ti/

Jakoś szybko się jej pozbywa?

 

 

I jeszcze to http://tablica.pl/of...c2336;r:2;s:287

 Proszę o szybką odpowiedz.

 

 

to samo co powyżej. Tylko ty możesz zadecydować czy opłaca się ryzykować. Możesz oszczędzić paredziesiąt złotych, a możesz skonczyć z cegłą, paperweight.

Nikt ci nie powie żebyś brał konkretną kartę, bo nikt później nie będzię się chciał tłumaczyć jakby okazało się coś z nią nie tak

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...