Skocz do zawartości

Skrzynka, monitor, klawiatura, głośniki do 1700 zł.


Recommended Posts

Witam!

Jak w temacie :P. Ma to służyć do oglądania filmów, internetu, muzyki i grania w simsy :sciana:. Pod kolor czarny (buda, monitor, głośniki, klawa).

Moja propozycja:

Procesor: Athlon II x2 240 - 205 zł

Płyta główna: Asus M4A785TD-M EVO 305 zł

Pamięć RAM: GoodRam 1333MHz CL9 - 169,99 zł

Dysk: Samsung F3 500GB - 175 zł

Zasilacz: Modecom MC Carbon 530W - 169 zł

Obudowa: Cooler Master Elite 310 (niebieska) - 139 zł, lub Xigmatek Asgard Black - 159 zł

Klawiatura: Logitech Deluxe 250 - 35 zł

Głośniki: Modecom S1 - 85,90 zł

Monitor: BenQ 19'' G922HDAL - 399,99 zł

Ad.1

Monitor musi być 19".

 

Ad.2

Chciałbym żeby to było na terenie Zabrza, lub okolic, by nie mieć problemów z gwarancją (to nie dla mnie :menda:)

 

Z góry dziękuję za pomoc :).

Link to post
Share on other sites

Minimalne wymagania sprzętowe The Sims™ 3

DLA WINDOWS XP
Procesor P4 2,0 GHz lub porównywalny
1 GB pamięci RAM
Karta graficzna ze 128 MB pamięci VideoRAM i obsługą funkcji Pixel Shader 2.0
Najnowsza wersja DirectX 9.0c
Microsoft Windows XP Service Pack 2
Przynajmniej 6,1 GB wolnego miejsca na dysku twardym plus przynajmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość modyfikowaną i zapisane gry

DLA WINDOWS VISTA
Procesor P4 2,4 GHz lub porównywalny
1,5 GB pamięci RAM
Karta graficzna ze 128 MB pamięci VideoRAM i obsługą funkcji Pixel Shader 2.0
Microsoft Windows Vista Service Pack 1
Przynajmniej 6,1 GB wolnego miejsca na dysku twardym plus przynajmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość modyfikowaną i zapisane gry

W przypadku komputerów używających [b]wbudowanych układów graficznych[/b] i Windows minimalne wymagania gry to:
Zintegrowany zestaw układów Intel, GMA seria 3 lub lepszy.
Procesor Pentium 2,6 GHz D CPU lub procesor 1,8 GHz Core 2 Duo lub porównywalny
0,5 GB dodatkowej pamięci RAM

Nie jest źle :menda:

Link to post
Share on other sites

Do takiego zestawu? Niekoniecznie. 300W styknie, do tego wysoka sprawność ponad 85%. W dodatku sprawność będzie jeszcze wyższa z tym BQ. Dlaczego? Powiedzmy, że komputer będzie ciągnął 100W - przy zasilaczu 300W jest to 33% i dość dobra zmierzona sprawność (przy 50% na ogół jest najlepsza). Przy 400W będzie to 25% i przez to niższa sprawność. Moim zdaniem to dobry wybór, tym bardziej, że za 128zł.

Link to post
Share on other sites

Głównie do tego zasilacza przekonała mnie sprawność i te max. 20 dB :D. Mam nadzieję, że płytka sprosta :D (wiem, wiem... to już nie te czasy - sam miałem z Asrock'iem kiedyś problem). A co uważacie o box'owym chłodzeniu do tego Athlona? Będzie hałasowało?

Link to post
Share on other sites

Do biurowego/domowego zestawu taki box będzie wystarczająco cichy. Bez obciążenia, to on ledwo co się kręci, a nowe procki AMd mają dość dobre C'n'Q i przy okazji niskie tempy. Nie ma sensu dawać nawet 20zł na inne chłodzenie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...