Skocz do zawartości

Zestaw do grania za 400zł


Recommended Posts

Tak naprawdę nic nie napisałeś o wymaganiach i preferencjach i nie wiadomo co Ci polecić.

W co grasz? Jaką masz podkładkę i czy ewentualnie kupno nowej wchodzi w grę? Ilu DPI używasz? Preferujesz lekkie, czy ciężkie, małe czy duże jaki chwyt?

Podobnie klawiatura, jaki skok klawiszy? Podświetlana?

 

Co do słuchawek masz oddzielny dział.

Najtańsza dobra propozycja to Superlux HD681 + Zalman ZM-MIC1. Gamingowe twory typu "creative fatality" omijamy z daleka, gdyż są to słuchawki słabo wykonane oferujące mizerną jakość dźwięku.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie szukasz jakiegoś super uber sprzętu to ja od siebie polecę Ci:

Mysz: x-luca- dobry sensor avago 3060, ładnie pracuje na rozdzielczościach do 800dpi (chociaż sam mam ustawione na 1200 i też najmniejszych problemow nie ma). Osobiście lubię myszki wiksze, trzymam finger/clawgripem. cena ok 55-60 PLN

Podkładka: dzisiaj zakupiłem pokochałem od razu- jest to Tracer x02 Game- jeśli lubisz szybkie podkładki to serio nic więcej do szczęścia Ci nie potrzeba cena: ok 14-17PLN ( do tego jest wielka 400x300 mm)

Klawiatura: od 2 dni jadę na: Narec RX55. 7 programowalnych przycisków ( w tym macra), podświetlenie, mały czas reakcji ( w swojej cenie ofc), oplot kabla- posiada jednak wysoko skok więc to już kwestia gustu. cena: ok 80-85 PLN.

 

Do tego jak Cacek93 proponował Superlux HD681 + Zalman ZM-MIC1 i za ok 290PLN masz cały zestaw + zostaje kasa na jakąs giere :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...