Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Nie moje ale fajne, ciekawe ujęcia. Wczoraj wieczorem w Warszawie coś się dziwnego formowało na niebie ale koniec końców tylko popadało, autko umyło się z pyłu :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kurde nie ma to jak globalne ocieplenie. Od mniej-więcej połowy miesiąca temperatura oscyluje w granicach 12-15 stopni w dzień, którejś nocy nawet był przymrozek. Przypominam, że mamy aktualnie końcówkę maja...

 

W Polsce maj był faktycznie chłodny. Za to w skali globalnej był to najcieplejszy maj w historii pomiarów.

 

 

map_1month_anomaly_Global_ea_2t_202005_v

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Wczoraj jadąc ulicą a raczej płynąc rzeką Żwirki i Wigury z automatu zostały umyte mi felgi w autobusie. Coś pieknego woda aż wdzierała się do wnętrza pojazdu  :rotfl: 

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

To twój autobus pokazywali wczoraj jak woda się wlewała do niego? :D Na przystanku Raszyńska tramwaje też pływały w wodzie :D

Układ wydechowy wychodzi na dach, a po podniesieniu całego wozu do góry przyciskiem na pneumatyce na około 10 cm przejazd przez większą wodę da radę zrobić aczkolwiek ryzyko zawsze jest, temu woźnicy co wlewała się woda to chyba dziura w podłodze się zrobiła przy nadkolu. Takie atrakcje w km to skarb :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dzięki ^^. Jamniczki mają za zadanie neutralizować złe zachowania pasażerów i działać pozytywnie na interesujące pasażerki :D. Nawet nie wiesz ile przepisów naginam, jeżdżą ze mną bez kagańca czy opaski na pyszczku i to w kabinie :->.

Link to post
Share on other sites

Czasem wpadnie mi w ręce kilka linii, które latają po Marszałkowskiej. 131, 501, 519 czy 522. Niechętnie lubię je powozić :wariat:. Jazda po centrum to taki mocny stan umysłu. Ogólnie w firmie jest kilka osób, które wstawiają zielone pluszaczki do kabiny, zawsze tak trochę przyjemniej w tej ciężkiej pracy :).

Link to post
Share on other sites

Po centrum najlepiej jeździ się tramwajami :D (o ile wcześniej jakiś się nie zepsuje na środku ronda przy Cepelii). Dla mnie w każdym autobusie powinien być ten jamniczek :D

Co do pogody, wyjątkowo nie pada, ale jest ciemno od chmur i duszno.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Każdy Solaris w Warszawie miał kiedyś olbrzymie pozytywne naklejki na zewnątrz z uśmiechniętym zielonym jamnikiem, niestety zaczęło to komuś przeszkadzać w ratuszu, ztm-ie, oberwało się też Syrence z krągłymi piersiami. Zamiast tego jest śliczne inaczej "t" za grube hajsy. Temat rzeka :).

 

Upał dzisiaj, ciężko pracować bez klimy. Po robocie wyskoczyłem pobiegać, nawet jednej chmurki na niebie nie było.

Link to post
Share on other sites

Właśnie byłam wściekła, że je zdjęli, jakimś idiotom jamniczki przeszkadzały. Na szczęście zauważyłam, że część autobusów ma je z boku naklejone :) A Syrenka jaka ma być, płaska?! Idiotyzm!

 

Tak jak napisałeś, upał, gorąc i przez pewien czas wiało dosyć mocno. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aktualnie jest w Wawie przyjemnie, jeszcze czlowiek się nie smaży w słońcu, jest ładne niebieskie niebo z białymi chmurkami.

 

PS. @Szarik widziałam dziś z tramwaju twojego kolegę co miał w autobusie 191 trzy małe zielone jamniczki :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...