Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam zastanawiałem się nad zakupem tego laptopa http://rog.asus.com/notebook/15-inch/g55vw/

Interesują mnie wasze opinie może ktoś już go miał ma ? 

Temp?

Jakości wykonania ?

Podzespoły ?

 

Jeżeli nie to dlaczego ?

Jeszcze jedna spraw szukam takiego w dobrych pieniądzach moze być też w innych krajach ponieważ mieszkam w Luxembourg . Czyli Belgia , Niemcy , Francja .  Może być bez systemu jednak wiem że z tym jest problem . 

Link to post
Share on other sites

Hmm jak rozumiem szukasz lapka do gier ? Jeśli musi być to coś mobilnego to będzie on ok ale licz się z Tym że grzać sie na pewno będzie. Podzespoły są mocne jak na lapka ale ze te pieniądze złożysz o niebo lepszego PC . Miałem okazje użytkować Alienwara i niestety głównym minusem dla którego się zdecydowałem na PC były właśnie temperatury.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O Fundusz się nie martwię :) Jednak chodzi mi o to że chciałem do niego  zapakować 2x po 8gb ramu corsair oraz dysk ocz vector 256gb ssd ofc .:) Interesuje mnie ten rozmiar 15.6 . Budowę ma za******a nie wiem o co wam chodzi :) Jeśli chodzi o temp to chciałem własnie się dowiedz od kogoś kto miał tą wersje ? Jeśli chodzi o firme Lenovo i Msi to nie jestem przekonany . Powody to jakości wykonania mnie trochę przeraża . Jednak mogę się mylić . Mieszkam w Luxembourgu i dużo podróżuje . Zastanawiałem się nad mini Atx jednak to za dużo i cieżko to zapakować .  Przez przypadek napotkałem w sieć xnote clevo coś  takiego ? Konfigurowałem sobie kompa jednak ich budowa mnie troszkę niepokoi ? Możecie udzielić wiecej info na ten temat ? Strona to http://www.bluemobility.pl/index.php

Link to post
Share on other sites

Jakość wykonania? MSI może powstydzić się GE70, tak to są dobrze wykonane, Lenovo większość też jest dobrze wykonana, a na pewno należą do niej Y580 i wyższe klasy. Jak o fundusze się nie martwisz to możesz myśleć o MSI GT60 z GTX680, Alienware'y, choć na nich do końca się nie znam lub właśnie Clevo które nie mają sobie równych, za nieco ponad 5k mamy Radeona 7970 i i7, podobno temperatury troszkę wysokie, ale zwykła podkładka poprawia chłodzenie (żeby nie był na stole tylko nad jego powierzchnią, żeby lepszy obieg powietrza ogólnie był), więcej możesz poczytać o nich na nhl.pl

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hehe uważasz że ten lapek będzie lżejszy od PC ?:D to są klocki. Alieny są wykonane solidnie mogę to potwierdzić i naprawdę dobrze się spisują jedyny minus to jak już wspomniałem temperatury. I niestety jak się kurzu nawdychają mamy gwarantowany potężny spadek wydajności to są całe uroki laptopów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
RoXIcon@

 

Co masz na myśli spadek mocy? Raczej wiadomo że wszystkie się grzeją jak ustawienia będą na maks . Wiem wagą nie grzeszą ale wole coś trzymać w rekach niż te lekkie plastikowe .... Nie będę kończył :) Ale Asus ma to coś w sobie . Ale pomyśle jeszcze . Dziękuje za pomoc panowie i panie :) Macie plusy :)

Link to post
Share on other sites

Co mam na myśli lapek ma to do siebie że lubi zapchać się kurzem odczujesz to w gra kiedy przyjdzie taki moment, straszny spadek FPS itp bynajmniej kolega ma tak na Alienie. Wtedy trzeba go bardzo odbrze wyczyścić i znów jest ok jednak przepływ powietrza chłodzenie nie jest takie jak powinno byc. Skoro zależy Ci na lapku mobilny Asus jest ok ale popatrz i na Alienwary. Bywały modele z radkmi w CF ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...