Skocz do zawartości

Podkręcanie intel gma 3150


Recommended Posts

Witam

Mam netbooka z kartą graficzną intel gma 3150. Chciałbym ją trochę podkręcić. Wiadomo w BF3 to ja nie pogram :D ale Leauge of Legends działa mi bez podkręcania. Tnie się, ale da się grać. Właśnie z tego powodu, żeby LoL działał płynniej chciałbym podkręcić kartę. Wiem, że netbook będzie się grzał, ale dla mnie to nie problem. A i proszę nie pisać, że się nie da podkręcić tej karty. Trochę pogooglowałem  i o ile się nie mylę da się ją podkręcić. Proszę o podanie jakiegoś darmowego programu dzięki któremu dałoby się trochę podkręcić kartę graficzną.

 

Link to post
Share on other sites

Zbyt dużo nie podziałasz na zintegrowanej grafice Intela, nie podkręcisz go gdyż fizycznie znajduje się w chipsecie i nie ma własnej pamięci (współdzieli z pamięci RAM komputera)...

Jak już to poszukaj zmodyfikowane sterowniki pod twoją kartę graficzną zwykle oparte na starszych sterownikach co w Windowsach 7 i 8, jest problematyczne gdyż Windows automatycznie chce aktualizować je do najnowszych :/

Jak masz Atoma jednordzeniowego to życzę powodzenia, sam próbowałem przyśpieszyć Asus eeePC 1000HE i jedyne co odpalałem i chodziło bez problemu to emulatory NES/GB/PS :D nawet oglądając filmy na necie się przycinały :/

W dodatku jak grałem na netbooku to było dla mnie strasznie nie wygodne, radzę ci kupić jakiegoś 4letniego laptopa z jakimś dualcorem i grafiką GF lub ATI i o wiele lepiej na tym wyjdziesz.

Edytowane przez Spojler
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...