Skocz do zawartości

idealne biurko pod komputer


Recommended Posts

Ja mam świetne biurko. Kupione 6 lat temu. Ideał. Nie ma ścianek wokół kompa, więc jest dostęp do powietrza. Podwyższenie na kompa. Miejsce na drukarkę. Podstawa na monitor. Szuflada z lewej strony i na dole szafka. Wysuwana tacka na klawiaturę, nad nią jest tyle miejsca, że komfortowo korzysta się z myszki. Mogę dać foto. Nie wiem czy takie jeszcze robią, ale w kącie pokoju idealnie pasuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja mam biurko własnej roboty. Też szukałem długo po sklepach ale nie było niczego co spełniałoby moje wymogi (czytaj zapas miejsca na klaw i myszkę). Niestety obecnie 90% biurek jest tak zaprojektowana, że nawet jeśli mają wysuwany blat na myszkę i klawiaturę to ledwo się one tam mieszczą. A granie w CS na takich biurkach odpada, wiec trzeba było robić samemu;] No ale wiadomo, jeden będzie miał smykałkę do takich spraw a inny nie, więc zależy czy dasz radę sam zrobić. No i robiąc samemu możesz sobie ładnie wszystko zaprojektować pod własne potrzeby.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Idealne biurko pod komputer to przede wszystkim duży mebel:) Taki,żeby wszystkie potrzebne rzeczy oprócz komputera się na nim mieściły:) Moje jest zwykłe,absolutnie nic specjalnego,ale mi odpowiada. Na pewno inne by mi nie odpowiadało

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Ja mam po prostu spory dębowy stół i wygodne skórzane siedzisko z wysokim oparciem.

Osobiście nie lubię tzw dedykowanych stolików pod kompa.

Polecam poczytanie informacji na temat ergonomii stanowiska komputerowego i dopiero po lekturze próbę zestawienia czegoś jak trzeba.

Zdrowie mamy jedno i robienie garba, czy nadwyrężanie nadgarstków przez kilka h dziennie na pewno nam nie będzie służyć.

Link to post
Share on other sites
  • 6 lat później...

Od siebie polecę biurko Largo 160cm z BRW. Cena dosyć niska, więc jak coś się stanie to spokojnie można na inne wymienić. Po 3 miesiącach użytkowania, jest jedynie kilka zadarć okleiny z przodu, no ale to moja wina, moja nie uwaga. dużo miejsca na kompa, monitory, kable można do tylnej ścianki przymocować, bądź pod blat. Jest na to miejsce, i są niewidoczne. 

Link to post
Share on other sites

a jaka cena?

 

takie jeszcze mi sie w sumie podoba chyba dzisiaj dodali bo wczoraj nie bylo  tylko to juz jakies 400-500zl kosztuje

 

http://www.forte.com.pl/img/cache/products/5478/resize_no_pad/533x400.jpg

Edytowane przez domi1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

A ja polecam samodzielnie zrobić sobie biurko. Kupujesz blat i dwie nogi na przód (mogą być w chromie by były ładniejsze), z tyłu przykręcasz blat do ściany za pomocą kątowników. Podstawkę pod komputer czy klawiaturę można sobie wykonać tam gdzie się to podoba.

 

Koszt jest dużo niższy niż kupienie porządnego biurka (nie mówię tu o tych z supermarketu za 200zł).

 

Dokładnie to samo chce zrobić, tylko moje biurko musiałoby być na 4 nogach, bo średnio to widzę przykręcać do ściany z płyty gipsowej. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...