Skocz do zawartości

Burnout Paradise: Ultimate Box PC


Recommended Posts

wg. mnie gra jest nieco przeceniona

 

oglądając kilka lat temu klipy z gameplayu etc, gra wydawała sie interesującym kąskiem, oczywiście po za zasięgiem pctowców

powiem, że trochę mnie Burnout rozczarował... wiem, że to arcadówka i nie wymagam ultra-realistycznego modelu jazdy ;] dobrze, że producenci poszli w drugą stronę niż zazwyczaj

po prostu przystępna wyścigówka, na odprężenie

mam już licencję C czy tam B a gra wydaje mi sie cholernie łatwa, z palcem w d* i jedną dłonią obsługując analog można wygrać wyścig

obawiam sie, że to gra na kilka dni, bo śmierdzi sztampą - kilka pobocznych misji np. bilboardy do rozwalenia, wyścigi usiane po mapie

 

motyw z mapą podobny do TDU, a jednak lokacje wg. mnie są jakieś nijakie i martwe, mogli dorzucić więcej przypadkowych samochodów, korki uliczne itd., chociaż na czas wolnej jazdy po Paradise City.. może nie chcieli obciążać sillnika gry, trochę szkoda że samochody nie mają modeli kierowców w środku

 

ot przyjemna gra, nie utruwająca życia kosztami napraw samochodów, re-startami wyścigów, chamskimi zagraniami ai itd.

może online jest ciekawiej

 

dodam, że polski dubbing - okropny, bardzo irytujący koleś, który na siłę próbuje być, że tak powiem "CooL" ("cfaniak"), po kilkunastu minutach skok do regedit i zmiana na angielski, o niebo lepiej ;)

Link to post
Share on other sites

Ja tam uważam że gierka jest przyjemna i całkiem miodna (oczywiście bez przesady). Można w nią pograć i cieszyć się rozwałką na ekranie :)

Jest także dość dobrze zoptymalizowana, jak mi się wydaje, co jest również zaletą tej gry.

Takie 7/10.

Link to post
Share on other sites

O optymalizację się nie martwię :) jednak nie kupię gry, odpowiedzi w tym wątku może i mało, ale jednak przewaga z oceną gry na "średnią". Popytałem kilku kumpli w pracy i też większość stwierdziła, że gra taka sobie. Jednak kupię coś innego, tylko nie wiem co, zastanawiam się nad Mirror's Edge, chociaz nie przekonuje mnie ta cukierkowa gragika

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dead Space neizly choc skonczylem na misji z dzialkiem i meteorytami - nie znosze zrecznosciowek i cierpliwosci nie starczylo :P a z wyscigówek to wg mnie Race Driver Grid bije na glowe Burnout Paradise Ultimate box ;):):):):):P:!::!: jeszcze tylko mam ochote pograc w dirta bo ne mialem tej przyjemnosci ;)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj grałem w trial. Oprócz całkiem fajnego modelu zniszczeń(ale mocno niedopracowanego), oraz fajnej grafiki z bdb. optymalizacją gra nie ma nic do zaoferowania. Znudziła mi się po godzinie.

Około miesiąca temu pojechałem do MM z zamiarem zakupu gry, zainteresowałem się dwoma --> Fallout3 (80zł), oraz Burnout(120zł). Wybrałem Fallout'a i uważam go za jedną z najlepiej kupionych gier.

Link to post
Share on other sites

Dead Space neizly choc skonczylem na misji z dzialkiem i meteorytami - nie znosze zrecznosciowek i cierpliwosci nie starczylo :P a z wyscigówek to wg mnie Race Driver Grid bije na glowe Burnout Paradise Ultimate box :?::D:?::D:D:P:!::!: jeszcze tylko mam ochote pograc w dirta bo ne mialem tej przyjemnosci :)

Ustaw sobie mala rozdzielczosc tylko na ten moment bedziesz mial wiecej fps to gra bedzie latwiejsza :P
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To powiedzcie mi dlaczego nie pójdziecie do Empiku, chwycicie grę i z nią wybiegniecie bez płacenia?

APROPO: NIE ŚCIĄGAM NIC Z TORRENTÓW! I Wypraszam sobie takie stwierdzenia :!:

Link to post
Share on other sites

Bo ściągając są bezkarni, jeszcze sobie do tego ideologie dorabiają i usprawiedliwienia...

 

I skończcie już ten temat bo cała ta gadanina jest bez sensu. Niech piraci robią co chcą - sikam na nich :)

Link to post
Share on other sites

Powracajac do obecnego tematu "Burnout Paradise Ultimate Box" to jak wam sie podoba ta gra? Bardziej mnie wciagnela niz NFS :) ciekawie sie gra w sieci :) ostatnio z kumplami gralismy w trybie "Burnout Party" :mrgreen: troche beka byla ale ciekawie sie gralo :)

Link to post
Share on other sites

Powracajac do obecnego tematu "Burnout Paradise Ultimate Box" to jak wam sie podoba ta gra? Bardziej mnie wciagnela niz NFS :) ciekawie sie gra w sieci :) ostatnio z kumplami gralismy w trybie "Burnout Party" :mrgreen: troche beka byla ale ciekawie sie gralo :)

 

Staaaryyy.... Zagraj sobie w burnout revenge, najlepszy burnout jaki kiedykolwiek wyszedl.

Link to post
Share on other sites

Powracajac do obecnego tematu "Burnout Paradise Ultimate Box" to jak wam sie podoba ta gra? Bardziej mnie wciagnela niz NFS :) ciekawie sie gra w sieci :) ostatnio z kumplami gralismy w trybie "Burnout Party" :mrgreen: troche beka byla ale ciekawie sie gralo :)

 

Staaaryyy.... Zagraj sobie w burnout revenge, najlepszy burnout jaki kiedykolwiek wyszedl.

 

no zale nie ma tego na pc :) jedynie emulator ale grafa cienka :P albo psp ;)

Link to post
Share on other sites

Nie kazdemu sie ta giera musi podobac sa gusta i gusciki ;) mi akurat fajnie sie gra w trybie on-line. Wlasnie zakupilem oryginalna CD bo wyszedl nowy patch i potrzebny byl kod rejestracyjny bo bez tego ani rusz :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Nie kazdemu sie ta giera musi podobac sa gusta i gusciki ;) mi akurat fajnie sie gra w trybie on-line. Wlasnie zakupilem oryginalna CD bo wyszedl nowy patch i potrzebny byl kod rejestracyjny bo bez tego ani rusz :mrgreen:

trzeba bylo odinstalowac i potem zainstalowac bez patha :P

Link to post
Share on other sites

trzeba bylo odinstalowac i potem zainstalowac bez patha ;)

Wiem, ale ja po to kupilem oryginal zebym mogl sobie aktualizowac gre jak wychodza nowe patche takto bym nie kupywal oryginalnej gry :P

 

he he ;).....ja ostatnio po kupnie nowego kompa (do grania) mam tylko 150 gb nowych gierek :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...