Skocz do zawartości

Alien vs Predator 3 - wrażenia z gry


Recommended Posts

Witam.

Pograłem w demko, i muszę powiedzieć, że jest to bardzo rozbudowana gra, ciekawe efekty i grafika w miarę jak na DX9, dużo się dzieje itd. Jedyną wadą którą zauważyłem, to cichy dźwięk broni, gdy gramy postacią Marines i szczególnie długie łączenie się z serwerem, no i brak DX11 w demie ;/ Jakie są wasze wrażenia z gry?

Link to post
Share on other sites

:P

Więc moja opinia, grafika nawet nawet(zobaczymy jak na otwartej przestrzeni będzie się prezentować), dźwięk wystrzału broni Marines(jak nim nie jesteś) jest słabej jakości, duużo się dzieje naprawdę i nieraz ciężko wszystko ogarnąć nawet predatorem

Ale zakręcić to naprawdę da się obcym, biegasz po ścianach, sufitach, skaczesz ;D

Naprawdę długi czas łączenia z serwerami... (nie można było zrobić dedyków??)

 

Gra spokojnie pójdzie na 4850 w 1920x1080 z teksturami na bardzo wysokie i resztą nawet tak jak było :cry:

 

Na początku jest dziwnie bo nie znasz sterowania(w pełnej wersji pewnie będzie samouczek) i ciężko się gra, dlatego nie podobała mi się.

Ale później jak już doszedłem co jest od czego to się zaczęło :P z dRUGs'em pograliśmy chwilę i spodobała mi się :pajac:

W demie tylko jest tryb Deathmatch czyli każdy na każdego czyli masakra

Zabijasz marines'a a tu ksenomorf cię od tyłu zachodzi ;)

W pełnej wersji będzie lepiej

Ogólnie polecam - pobieramy przez Steama, waży koło 1,5GB więc niedużo

Pozdro

Link to post
Share on other sites

No gra jest nawet fajna. No trochę bugów jest w multi i te sterowanie jest trochę koszmarne :menda:. No, ale idzie się przyzwyczaić. Myślę ze multi po paru pachtach będzie super grywany. No a grafika taka kiepska nie jest. Pewnie w dx 10 i 11 będzie lepiej gra wyglądała, ale w dx9 tez nie jest źle.

 

Jedyne, co najbardziej wkurza to jakieś takie przycięcia w czasie walki z obcymi, tak jakby robili teleporty :)

Link to post
Share on other sites

Witam.

Pograłem w demko, i muszę powiedzieć, że jest to bardzo rozbudowana gra, ciekawe efekty i grafika w miarę jak na DX9, dużo się dzieje itd. Jedyną wadą którą zauważyłem, to cichy dźwięk broni, gdy gramy postacią Marines i szczególnie długie łączenie się z serwerem, no i brak DX11 w demie ;/ Jakie są wasze wrażenia z gry?

?? A jak jest róznica między dx9 a dx10/11 bo jakiejś specjalnej nie zauważyłem w grach. Co jest rozbudowanego w tej grze, przeciez beta jest do bólu uproszczona?

Gra wygląda fatalnie, i ma niski framerate nawet na mocnym sprzęcie.

Link to post
Share on other sites

Nie zgadzam się - gra nie wygląda fatalnie, wygląda dobrze, grafika nie zachwyca, ale tutaj chodzi o klimat. Zobaczymy jak będzie w wersji finalnej. Animacje w demie wyglądają bardzo dobrze.

 

W 2. też była duża różnica miedzy demem a pełną wersją.

Link to post
Share on other sites

ta szczególnie ogień z miotacza wygląda "dobrze". Nie wiem może to kwestia wersji beta ale gra chodzi wolniej od crysisa a wygląda poniżej przecietnej. Nie zależy mi na pieknej grafice ale to niedopuszczalne żeby coś co tak wygląda zchodziło z 60fps.

Link to post
Share on other sites

Jak to niski framerate? U mnie na athlonie x4 i radku 4870 gra chodzi z prędkością 90-120 fps przy rozdzielczości 1400x1050 przy max ustawieniach. Zobaczymy jak będzie na otwartej przestrzeni bo tu łączy mnie tylko do jakiś korytarzy. prędkość sprawdzałem frapsem. Dziś jeszcze trochę pograłem w te multi i stwierdzam że jak dla mnie to demo to lipa

Link to post
Share on other sites

Nie zgadzam się - gra nie wygląda fatalnie, wygląda dobrze, grafika nie zachwyca, ale tutaj chodzi o klimat. Zobaczymy jak będzie w wersji finalnej. Animacje w demie wyglądają bardzo dobrze.

 

W 2. też była duża różnica miedzy demem a pełną wersją.

klimat to będzie w Bioshock 2 z tatusiem i siostrzyczką w roli głównej :menda:

Link to post
Share on other sites

klimat to będzie w Bioshock 2 z tatusiem i siostrzyczką w roli głównej

i dodatkowo milion przerobek w necie jak tatus z siostrzyczka robia niecenzuralne zeczy hehe

a tak na powaznie AvP moze nie jest taki jakim chcieli bysmy go widziec ale i tak lepsze cos niz nic ja sobie kupie

Link to post
Share on other sites

@radelgar

Aż tak duże to one nie są ale da się gdzieś w niedostępne miejsce na górze trafić

Dajesz Shift i celujesz w to miejsce gdzie chcesz skoczyć i muszą być takie strzałeczki bo jak za daleko to nie skoczy i wtedy spacje dajesz i lecisz :menda:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...