Skocz do zawartości

gtx 650 Ti Asus'a czy Gigabyta


Recommended Posts

jak w tytule, niepotrafie zdecydowac się czy GTX 650Ti Asus'a:

http://allegro.pl/asus-geforce-gtx-650-ti-1024mb-ddr5-128bit-i3144997777.html

Czy Gigabyte:

http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gtx650-ti-oc-2gb-ddr5-hdmi-box-i3140978443.html

Czy opłaca sie dołożyć do Gigabyte'a z 2gb pamieci (a nie 1 jak oferuje Asus) i lepszym chłodzeniem niż te od Ausa ? Chociaż zastanawia mnie to PCB Gigabyte'a , a raczej jego rozmiar

Link to post
Share on other sites

W jakiej grasz rozdzielczości?

Jaki masz zasilacz?

ile chcesz wydać?

 

Podaj proszę resztę komponentów.

 

 

Bez podania tych informacji możemy wprowadzić Cie w błąd. 

 

PS Rez podał Ci najlepsze rozwiązanie (czekam jednak na Twoja odpowiedz na zdane pytania), karta 7850 jest lepszym wyborem. 

 

Zerknij proszę na wyniki testów; 

 

LINK 

LINK 

Link to post
Share on other sites

niezaprzeczam, ale jednak zostaję przy nvida'i, a pytanie to tańszy asus czy droższy gigabyte z 1gb pamieci wiecej, czy opłaca sie dołożyć 100zł ?



mobo: Asrock z77 extreme 4
CPU: i5 3470 Ivy Bridge
PSU: Cooler master M520 520W
Ram Coshair Vegance2x4Gb 1600 CL9

Rozdzielczosć to no rpzy tym zestawie chciałbym max (mam 2 monitory a raczej monitor PC 1680x1050 i TV ale niepameitam rozdzielczosci)

Link to post
Share on other sites

głownie to symulatory militarne Arma2+ Arma 2 OA (Arma 2 CO) moze i skusze sie an najnowsze ArmA 3, ale i w miedzy czasie miło było by odwiedzić karkanda w Bf3, albo wyspe Far Cry 3, głównie to FPS'y

Link to post
Share on other sites

kurcze :/ no wypada lepiej, niepowiem, ale jakoś niejestem do radeonów przekonany, chyba jednak zrobie 3-ci krok w stronę AMD i zobaczymy co z tego będzie, a orientuje się ktoś jak z kompatybilnością ? Jak z OC teho HD 7850 ??

Link to post
Share on other sites

wymagające gry, sam mam podobny komputer i zamierzam kupić radka 7870 xt. W tym przedziale cenowym do gier nie znajdziesz nic lepszego a hd7850 ma nawet dobre możliwości OC, 2 GB do bf 3 i army 2, 3 to podstawa.
Zobacz sygnaturę dodo24x ma fajny test tej karty :)

Edytowane przez maku69
Link to post
Share on other sites

wymagające gry, sam mam podobny komputer i zamierzam kupić radka 7870 xt. W tym przedziale cenowym do gier nie znajdziesz nic lepszego a hd7850 ma nawet dobre możliwości OC, 2 GB do bf 3 i army 2, 3 to podstawa.

Zobacz sygnaturę dodo24x ma fajny test tej karty :)

Skoro chce kupić nvidie czemu wciskacie mu radeona lepiej doradzić gf 660 są już od 720 zl albo 650ti boost na dniach

Link to post
Share on other sites

Najniższa cena jaką widziałem to 740zł za tego gtx660 co i tak nie zmienia faktu , że to przekracza budżet autora. W cenie pomiędzy 600-650zł najlepszym wyjściem w tym momencie Radek 7850 (btw. testy mówią same za siebie).

Link to post
Share on other sites

Skoro chce kupić nvidie czemu wciskacie mu radeona lepiej doradzić gf 660 są już od 720 zl albo 650ti boost na dniach

Ponieważ nie sprecyzował ile chce wydać, a to kolejne 40zl extra, najbliżej cenowo było do 7850

Link to post
Share on other sites

myślę, że warto dołożyć :) gtx 660 również dobra karta ale troche inny przedział cenowy, jeżeli możesz poczekać i dołożyć do niej to nie widzę problemu, za rok dokładasz 2 taką i masz dobrą wydajność niedużym kosztem :)

Edytowane przez maku69
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi i 7850 to dobrym wyborem się wersja od Gigabyte ze względu na świetne chłodzenie tylko a zablokowaną zmianę napięć i OC będzie mniejsze. Jeśli chcesz robić OC to dobrym wyjściem jest Sapphire.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...