Skocz do zawartości

Często zacinający się windows 8


Recommended Posts

Witam.

 

Mam dostęp do DreamSpark Premium i pobrałem stamtąd win8 no i zaczęły się problemy...

Przy używaniu Google chrome co jakieś 1-2 min, był zwis komputera, po pobraniu steam lub origin gdy dostałem wiadomość - zwis, przy oglądaniu filmu online po pewnym czasie zwis...

W need for speed undercover przy wybieraniu części zamiennych ( felgi, karoseria itd.. ) zwis...

Dużo osób myślało, że to może wina dysku, ale przeinstalowałem system na win7 i wszystko chodzi bez zarzutu, ale jakoś wolę win8. 

Pobieram z DreamSparka windows 8 Professional bez N

Potem pomyślałem, że może jakoś źle mi się pobrało albo zainstalowało, ale pobrałem jeszcze raz i dalej to samo...

 

Ja już nie mam więcej pomysłów, może ktoś tutaj wpadnie na coś :)

Mój laptop na którym instaluje : 

http://www.topproduct.nl/hardware/laptops/12411-asus/133681-asus-pro72sl/370320-asus-pro72sl-7s159c-90nrsx6112412cac10i.html

Link to post
Share on other sites

Ale jak ? Przecież sam chyba pobiera, nie ? Ja tylko pobieram zawsze dodatkowo tylko sterowniki od grafiki i działa wszystko dobrze.

Tylko zdziwiło mnie jedno... Gdy miałem wgraną tą 8 to przy pobieraniu pisało, że dla win xp/vista/7/8. Not available for windows RT. A teraz już tego nie ma gdy mam 7

Edytowane przez FRANkiE
Link to post
Share on other sites

Ale jak ? Przecież sam chyba pobiera, nie ? Ja tylko pobieram zawsze dodatkowo tylko sterowniki od grafiki i działa wszystko dobrze.

Tylko zdziwiło mnie jedno... Gdy miałem wgraną tą 8 to przy pobieraniu pisało, że dla win xp/vista/7/8. Not available for windows RT. A teraz już tego nie ma gdy mam 7

Jak chcesz bazować na sterownikach od MS to życzę powodzenia. Może i pobiera, może i instaluje, ale to wcale nie oznacza, że nie instaluje się nowszych.

Pierwsze primo: stery do płyty (chipsetu), grafiki, karty dźwiękowej zainstaluj najnowsze

Drugie primo: wykonaj skanowanie dysku w poszukiwaniu błędów

Trzecie primo: sprawdź przy okazji pamięci

Gratuluję zakupu kompa na Sisie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...