Skocz do zawartości

Monitor do gier i filmów


Recommended Posts

Z mojego doświadczenia napiszę: grałem chwilę w BF bad company 2 i BF3 na BenQ BL2410PT i nie widziałem cienia żadnego smużenia. Za to super kolorki i wyraźny obraz. Na GW2450/60HM nie powinno być moim zdaniem wiele gorzej. Ogólnie to w różne części BF gram już parę latek i raczej zauważyłbym gdyby coś było nie tak. Także matryce VA przynajmniej w tym BenQ co podałem spokojnie radzą sobie z FPS. pzdr

 

EDIT: Na GW2450HM na filmikach jakie znalazłem na yt ktoś jednak płakał, że jednak trochę smużył przy szybkim obrocie itp. na 60 HM powinno być już lepiej

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

Czyli panowie jak w końcu jest?A alternatywa jakaś z matrycą IPS?Jaki model IPS byłby najlepszy?



Czy lepiej tego LG z matrycą IPS wziąć?http://www.agito.pl/monitor-lg-23-led-ips237l-bn-2492-654676.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=654676

zakupu planuję dokonać jutro więc proszę jeszcze o pomoc.BenQ vs LG?

Link to post
Share on other sites

Benq jest chwilo niedostępny. Wstrzymaj się z zakupem do  poniedziałku może będzie nowa dostawa z lepszą ceną np .
EDIT: Co wybierzesz będzie w miarę dobrze. Nie spodziewaj się jakiejś przepaści jakościowej między tymi monitorami. W jednym lepsze to w drugim to a cena praktycznie ta sama. Mnie osobiście wkurzało by, że LG jest w sumie mniejszy ale jak przesiadasz się z jakiejś 19 czy coś to dla ciebie obojętne i tak zauważysz sporą różnice.

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

19 calowy monitor miałem już dawno temu,jakieś 3 lata temu.Od tylu też używam laptopa z 15 calowym wyświetlaczem,więc jeden cal nie zrobi chyba różnicy  :D .A jeszcze jedno ten LG to mat czy glare bo nigdzie nie znalazłem takiej informacji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...