Skocz do zawartości

KOMPUTER DO GRANIA ULTRA GRY FULLHD 60FPS


Recommended Posts

witam potrzebuje komputer do grania na full we wszystkie gry minimum 60 fps i zeby nie trzeba zmiejszac detali wogule komputer za 3 tysiace ale jak starczy na dlugo mi to mozebyc za wiencej aha ze starego komputera mam dysk 80gb to chyba dysku nietrzeba bo widzialem teraz ze nowe komputery to czasem nawet tylko 60gb maja bo tylko gry na dysku benda bo inne rzeczy mam na plytach

 

aha i grafika koniecznie gforce bo jak mialem kiedys ati radeon 9200 le to mi nic niechodzilo

 

znalazlem taki zestaw z intel i gforce http://allegro.pl/komputer-i7-3770-4x3-9gh-ddr-8g-gt610-2g-hdd-1500g-i3112612758.html chyba dobry bo 4x3,9 to ponad 15giga szybkosci no i grafa 2giga wiec posmigam pewno nawet w crysis

Link to post
Share on other sites

no tak.  Napewno pograsz na gt 610 w crysisa 3 na full detalach w ultra hd, na.... nie mam pomysłu. na tej karcie możesz pograć w painta i ew. sapera.

Rzeczywiście 4x3,9 daje 15 Giga? Czego? nawet w matematyce taki wynik Ci nie wyjdzie.

 

 Chciałbym, abyś zapoznał się z akcją Stop Gotowcą.

 

Jak chcesz pograć wygodnie w 60 fpsach we wszystkich grach, to szukuj 10 000zł, a coś złożymy ;)

 

@Up

Ja mam czas, jak coś to może mu wytłumaczę. A jak troll to się itak nie złoszczę. Pewnie nie napisze już nic więcej na tym koncie. ;)

Edytowane przez Bichits
Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-3470 /3.2GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

MSI B75A-G43 /intel B75, LGA1155/

Sapphire Radeon HD7950 Vapor-X OC 3GB DDR5 384bit (950/5000)

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Western Digital Blue 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600

Samsung SH-224BB SATA (black)

SilentiumPC Brutus 430 Pure Black USB 3.0 (bez zasilacza)

SilentiumPC Deus G1-500W 80+ Bronze

 

Kody w komentarzu do zamówienia:  X98TY2AZ + Far Cry3 – montaż oraz klucz Far Cry 3 gratis

 

Taki zestaw powinien być dla Ciebie odpowiedni. 

 

 

potrzebuje komputer do grania na full we wszystkie gry minimum 60 fps i zeby nie trzeba zmiejszac detali wogule komputer za 3 tysiace

 

O jakiej rozdzielczości mówisz, jaki masz monitor ? Jeżeli o FullHD to nie ma takiej możliwości, musiałbyś dopłacić dobre 800 - 900 zł do

 

MSI Z77A-G45 /intel Z77, LGA 1155/

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

LG GH24NS95 SATA (black)

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Gigabyte GeForce GTX 660 OC 2GB DDR5 /192bit/ DVI/HDMI/DP x 2 w SLI 

SilentiumPC Deus G1-600W 80+ Bronze

SilentiumPC Gladius M40 Pure Black (bez zasilacza)

SilentiumPC Fortis HE1225

Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

 

4024 zł + Kody w komentarzu do zamówienia:  X98TY2AZ + Far Cry3 – montaż oraz klucz Far Cry 3 gratis

 

Z takim zestawem możesz grać w C3 właśnie tak:

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

gtxxxor jak koleżanka? Przecież pisze w forme mięskoosobowej.

 

@up

Po to, abyś za dwa miesiące nie pisał "komputer nie chce się uruchomić, co robić?"

 3770k a 3570k jest różnica ok 10% wydajności, a cenowo... popatrz sam.

Edytowane przez Bichits
Link to post
Share on other sites

gtxxxor jak koleżanka? Przecież pisze w forme mięskoosobowej.

 

@up

Po to, abyś za dwa miesiące nie pisał "komputer nie chce się uruchomić, co robić?"

 3770k a 3570k jest różnica ok 10% wydajności, a cenowo... popatrz sam.

Napisałem 'koleżka', od "koleś" "gość" "kolega"... 

 

Zamknijcie ten temat, bo to jakiś troll sobie jaja robi. W ogóle to w regulaminie powinien być zakaz używania słowa ULTRA. Na sam widok w człowieku krew się gotuje.

Eee tam troll może dostał pieniążki od rodzinki na święta i się mu odkleiło że PC kupuje. 

Link to post
Share on other sites

Obudowa zapewnia cyrkulację powietrza, dobra obudowa posiada wentylatory w zestawie oraz filtry przeciwkurzowe aby kurz nie dostawał Ci się do środka. Najtańsza obudowa z polecanych to SilentiumPC Brutus 410 Pure Black (bez zasilacza)

 

Zasilacz - fpsów Ci nie doda ale będzie pilnować aby całego zestawu szlak nie trafił pod obciążeniem. Chcesz wydać 3000 zł i puścić to z dymem ? 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

no ale chyba jak cos to zawsze mam gwarancje

 

Chcesz się paprać w takie rzeczy ? Nie lepiej wydać 100 zł więcej na zasilacz i zminimalizować awaryjność zestawu praktycznie do minimum ? Spięcie na zasilaczu może uszkodzić wiele podzespołów w komputerze.  

Link to post
Share on other sites

Po 1. Naucz się poprawnie pisać.

Po 2. Z takim podejściem jakim masz teraz dużo nie osiągniesz. Kupisz "najlepszy procesor" wydasz ~300zl więcej a tak naprawdę na wydajności w grach nic nie zyskasz + zasilacz ci nie pociągnie podzespołów + spalisz wszystko o kurzu nie mówię...

 

http://www.morele.net/inventory/info/MJp9IX/

Edytowane przez asdf0st
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...