Skocz do zawartości

Czy kupno GTS250 do Athlona X2 3.1Ghz to dobry pomysł?


Recommended Posts

Mam zamiar w najbliższym czasie zmienić ram na 4gb markowy za 400 zł do OC

pamieć za 400 zł do takiego kompa ???

to ogromne wywalanie pieniędzy w błoto !!!

dokup jeszcze z 1gb bo pewnie masz winXP i więcej niż 3gb nie obsłuży

 

Płytę masz chyba na AM2+ więc możesz też wymienić procka na jakiegoś Athlona X3

Link to post
Share on other sites

lepszy by był CM lub OCZ

Możliwe, jednak ten zasilacz w 100% wystarczy i nie ma się co obawiać o jego jakość.

 

Co do komputera:

Dokup 2GB ram'u i nie "markowego", a jeśli znajdziesz to taki sam jak masz teraz. Co do karty to będzie to dobry zakup (GTS250), jednak poszukaj w cenie <400zł z dobrym chłodzeniem.

Link to post
Share on other sites

na allegro możesz znaleźć zasilacze-używki które są bardzo dobre i bardzo tanie,np.Corsair 400w.

ram też można kupić na allegro tanio.kupiłem ocz reapery 1066mhz i już są w drodze-2x1gb za 179zł.

Link to post
Share on other sites

lepszy by był CM lub OCZ

Mailem parę fortronów. Potrafią znieść więcej niż taki ocz. Z OCZ albo corsaira nie wyciśniesz 70W exstra. Extreme zostaw ten zasilacz. Wszystko co nazywa sie fortron zostawiać. Tanie i bardzo dobre zasilacze. Nawet lepsze od huntkey'ów. Co do xfx. Nie polecam aż tak ich grafik. Oni troszkę zmieniają chlodzenie. W moim wypadku na dużo mniejsze. co sprawia, że karcioszka nie wyrabia. Ale za to mają świetny potencjał oc. Lepszy od asusa. Wolę nie zdradzać co fabrycznie dają. W firmware. Coś mi świta. Pamiętam twojego posta arek. Ktoś dał tam biosa od xfx'a i próbowaleś go wgrać, bo miał o 0.1v więcej od referenta. Może to ja byłem autorem tematu? tylko na starym koncie. Athlona podkręcaj na ile pozwala. Domyślam się, że jest to model 5000+ lub 5200+. Nie wiem tylko na jakim rdzeniu. Pewnie brisbane.
Link to post
Share on other sites

Pamiętam twojego posta arek. Ktoś dał tam biosa od xfx'a i próbowaleś go wgrać, bo miał o 0.1v więcej od referenta.

Nie próbowałem wgrać BIOS'u od XFX. Po prostu ściągnąłem go ze swojej karty i ustawiłem wyższe napięcie. Jednak różnicy w O/C nie ma. :menda:
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...