Skocz do zawartości

MSI Z77A-GD55 vs GA-Z77X-D3H


Recommended Posts

Gość rezerwuar

Zdecydowanie GD55 i nie ma się co nawet zastanawiać(nie wiem czemu Giguś świruje i nie daje radiatorów na całą sekcję) - świetne mobo, na którym oc to jest miód a o Virtu się nie wypowiadam. :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękować. Jeszcze gdyby ktoś mogł wypowiedzieć się na temat VirtuMVP.

 

Nie zakładając kolenjego teamtu napisze tutaj.

 

W przyszłości planuje SLI z gtx 660 którą brać gigabyte, asusa, msi?

Edytowane przez asdf0st
Link to post
Share on other sites

Ja Ci polecam tego gigabyta, ktorego zlinkowałeś. W każdym teście czy recenzji ktore czytam (choćby w tym http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/gigabyte-z77x-d3h-test/strona/17437.html) płyta zostaje dobrze oceniona. Brak chłodzonej w całości sekcji zesilania w minusach nigdy nie jest wymieniany, co znaczy, że nie stanowi to problemu. Jak wiadomo, płyty są w takich testach sprawdzane również pod kątem OC, więc ktoś na pewno prędzej czy później by to zauważył. Zresztą podobnie jest z opiniami na forach/sklepach. Tam również nikt się na to nie skarży. Wesołych świąt :)

Link to post
Share on other sites

Ja na twoim miejscu zmieniłbym tą płytę Gigabyte Gigabyte GA-Z77X-D3H na MSI Z77A-GD55 gdyż MSI posiada więcej faz zasilania. D3H to nic innego jak MSI Z77A-G45 za wyższą cenę, poza tym giguś posiada tylko częściowe chłodzenie sekcji zasilania ,a jeśli będziesz robił OC to możesz ją usmażyć.

Link to post
Share on other sites

O ile się nie mylę Giguś ma 10 faz zasilania ( z czego 8 dla procesora) czyli niestety ma nieco lepszą sekcję od MSI jedynym mankamentem jest to , że nie jest chłodzona w całości. Pomyliłeś chyba tutaj zwykłą D3H , która ma faktycznie sekcję jak w g45 w dodatku bez żadnych radiatorów.

Link to post
Share on other sites

Widzę ze między wersją OC a Ti jest ~300zl różnicy więc nie widzę sensu płacić więcej skoro później mam robić SLI.



"Niestety, nie posiadamy w tej chwili 1 sztuk produktu - Obudowa Zalman Z9 U3 - USB3.0 - CZARNA (Z9 U3), liczba produktów w koszyku została zmieniona."

 

WTF?



Nagle masowo wszystko zostało wykupione? ;<

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...