Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Nie chce mi się bawić w zwroty, bo nie mam żadnej gwarancji, że dostanę lepszą. 4,5GHz mi wystarczy.


Udało mi się zjechać z napięciem do 1,225V przy 4,2GHz - zawsze kilka stopni mniej.

 

1421269_10202578579966359_1277666443_o.j

Link to post
Share on other sites
Gość usuniety_pimal

ja takich wyników smarków nie uznaję (że ktoś sobie przestawił na chwilę taktowanie i cudem komputer ustał, w ogóle restartował kompa w tym celu -nie do pomyślenia :o

mnie interesuje wynik jaki możesz w każdej chwili uzyskać tu i teraz

Edytowane przez PiotrMalko
Link to post
Share on other sites

Nie mam najmniejszego problemu z uzyskaniem w każdej chwili stabilnego 4,5 GHz, okupione jest to jedynie dość wysokim napięciem i temperaturą dobijającą do 88 stopni.

 

 

 

w ogóle restartował kompa w tym celu

 

Jakiekolwiek zmiany w UEFI wymagają restartu kompa....


Plan na ten rok został wykonany, wstępne założenia na 2014. obejmują :

 

-Enthoo Primo,

-nowy zasilacz - coś pokroju Corsair AX760i/ Seasonic P760 / FD Newton R3 800W,

-monitor 27'' IPS,

-GPU - tu nadal zastanawiam się nad 780-tką, R9 290 i czekaniem na Maxwell'e,

-może jakiś większy SSD.

 

Kolejność absolutnie przypadkowa.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

-Enthoo Primo, -nowy zasilacz - coś pokroju Corsair AX760i/ Seasonic P760 / FD Newton R3 800W, -monitor 27'' IPS, -GPU - tu nadal zastanawiam się nad 780-tką, R9 290 i czekaniem na Maxwell'e, -może jakiś większy SSD. Kolejność absolutnie przypadkowa.

 

Mamy zupełnie podobne plany :wariat:

Przynajmniej jeśli chodzi o GPU, SSD przynajmniej 500GB, buda - lada dzień, i może jakiś Seasonic.

Zastanawiałem się również nad monitorem 27" ale tylko z matrycą minimum - 2560x1440 (to na sam koniec z dużym znakiem zapytania...)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nowego PSU oczywiście kompletnie nie potrzebuję, ale zaczynam się czuć niekomfortowo mając pod maską jedynie Bronze :P

 

Gdyby nie Biafra nie odczuwałbym również potrzeby zmiany obudowy...

Link to post
Share on other sites

Swojego nie słyszę, ale ma od groma kabli i z tyłu nie wygląda to najlepiej. Mój obecny zasilacz to efekt profesjonalizmu morele.net.

Zamawiałem XFX 750W Black Edition - modularny, z certyfikatem Silver, ale przysłali mi po ponad tygodniu ten. Potrzebowałem PSU "na wczoraj" więc nie bawiłem się w odsyłanie tylko zgodziłem na zwrot różnicy, o który jeszcze ładnych kilka razy musiałem się dopominać :/

 

Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony, więc jak już zmieniam to na pewno na Platinum ;) Na chwilę obecną moim faworytem jest AX760i.

Link to post
Share on other sites

Patenty do czyszczenia które zostały tutaj przedstawione są niesamowite :) Ten babski pędzelek, powinien być dołączany do wentalatorku jako bonus ;- )

 

Ten pędzelek to rzeczywiście magia :D Nie dawno czyściłem nim płytę główną i PCB karty graficznej i nie został na nich ani gram kurzu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Obecnie najbardziej prawdopodobna jest 290-tka. Przeżyję brak X'a, a jeśli, w co wątpię, okaże się niewystarczająca, to może pokuszę się o drugą. W przypadku mocniejszej wersji CF raczej nie wchodzi w grę.

 

Nadal trochę kusi mnie NV.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...