Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

"W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy."

 

Czyli dostanę kasę w okolicach Mikołajek i będę bardzo typowym Polakiem, który sprawi sobie nowy TV na święta :D


Muszę cały czas sobie przypominać, że ebay'owe, czyli cywilizowane, standardy w tym kraju nie obowiązują.


Dane przekazane księgowości, dostałem korektę faktury z dzisiejszą datą. Powiało delikatnym optymizmem :)

Link to post
Share on other sites

Jako gówniarz nie miałem na szczęście akcji z testami ciążowymi, ale ulga chyba porównywalna :P


Przelew ponoć zlecony, ma być do 2 dni roboczych.


Kasy nadal nie ma, około południa napisałem maila - brak odpowiedzi. Przed chwilą poszedł kolejny. Ogólnie bardzo polecam, żaden sprzedawca nie dostarczył mi w moim życiu tylu atrakcji.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Tutaj ewidentnie sklep zawinił. Życzę wytrwałości! Nie odpuszczaj!

 

Bardzo dziękuję to ze się z nami dzielisz informacją i tp.

 

Oby się udało Tobie odzyskać kasę. Ja bym nie wiem co zrobił.  :(

 

Cała ta smutna historia mówi nam aby omijać ten sklep . :(

Link to post
Share on other sites

Ja Ci powiem tak. Głowy spokojnej bym nie miał, jak wiem, że sklep w razie problemów chachmęci. Takie sytuacje biorą się z niespodziewanych przyczyn, odpakujesz w sklepie, będzie git, przywieziesz, poużywasz a potem coś się stanie... i co? Ja dla świętego spokoju nie waszeciam się z ludźmi którzy mieli historię kręcenia, bo to nigdy nie wiadomo.

 

Chociaż w tej sytuacji to ja bym się bardziej obawiał będąc po stronie sklepu, bo nie wiedzą, że zadarli z Nowajem.

09d45c60c8646c139a3fbffb47041b16--watchm

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Czemu omijać?

 

Jeśli nie jesteś masochistą powinno to być raczej oczywiste.

 

 

 

Może kupować stacjonarnie ?

 

Jeśli uda Ci się kupić coś stacjonarnie w sklepie, który sprzedaje jedynie w sieci, nie mając punktów odbioru, to masz u mnie piwo. 

Link to post
Share on other sites

W dużych sieciach handlowych (np RTVojroAGD i Media), jest możliwość zwrotu towaru do 30 dni od daty zakupu.

Są to wewnętrzne procedury, które moim zdaniem są bardzo przychylne dla klienta.

 

Zamawiając towar przez stronę internetową tych sklepów i odbierając go osobiście w punkcie stacjonarnym, jednocześnie sprawdzając na miejscu w sklepie (bo jest taka sposobność), nie jesteśmy pozbawieni możliwości zwrotu towaru do tych ustawowych 14 dni. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

O zakupach online z odbiorem osobistym, to wiem, że jest zwrot, bo liczy się sposób zawarcia umowy zakupu, a nie sposób odbioru. Napisałem o tym, bo kolega Kasspero pisał o kupowaniu stacjonarnym (zrozumiałem to dosłownie).

 

Że RTV-Euro i Media mają 30 dniowe zwroty - tego akurat nie widziałem :D

Link to post
Share on other sites

Cały dzień brak kontaktu i oczywiście brak kasy. Kolejny mail. Powoli rozważam stworzenie templatki, będę jedynie zmieniał ilość dni i bieżącą datę. Sprawa ciągnie się już miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Może nie dziki, za to kraj oszustów, sprzedać i zapomnieć o kliencie, nie zabezpieczyć odpowiednio dla transportu "byle sprzedać..."

 

Jak to mawia mój przyjaciel "tylko że spokojem".

 

Sprawa jest wygrana przej Nowaja kasę muszą oddać.

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites

Napisałem angry post w dyskusji na Allegro. Po godzinie odpisali przepraszając i wysłali potwierdzenie przelewu zleconego dopiero DZISIAJ, po ostatniej skardze. Best. Shop. Ever.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...