Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Wierzę, ale już w tej chwili mam pierdylion gier do ogarnięcia na PC i XO, od września zaczną powoli schodzić zamówione pre-ordery (Dishonored, The Evil Within 2, Wolfenstein 2, Battlefront 2), nowy Assassin, FarCry i South Park wpadną na PC, a jeszcze po drodze chciałbym gdzieś wcisnąć Agents of Mayhem. Biorąc pod uwagę dużo mniej czasu na granie, niż miałem do lipca, zakup kolejnej platformy na chwilę obecną mija się z celem.

 

Uncharted to seria, którą muszę obczaić obowiązkowo - choruję na nią od momentu, gdy przyjrzałem się jej bliżej, po przeczytaniu w jakiejś recenzji, że nowy Tomb Raider to właśnie takie pecetowe Uncharted.

 

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym przed chwilą nie obczaił cen PS4 Slim i Pro - w kontekście zakupu TV 4K ta druga opcja jest chyba sensowniejsza?

 

Drake's Collection i The Last of Us są już w obserwowanych na ebayu :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym przed chwilą nie obczaił cen PS4 Slim i Pro - w kontekście zakupu TV 4K ta druga opcja jest chyba sensowniejsza?

 

Yup, niektóre gry mają tryb 4K (Jak TLoU czy Rise of The Tomb Raider) ale wiadomo to nie poziom jak na PC tylko zwykłe skalowanie. Co nie zmienia faktu że tryb boost polepsza kilka gier i w takim Unity czy Wiesiu 3 już nie widać spadków animacji. 

 

 

 

 

Samo XOS polepsza tylko troszeczkę działanie gier poprzez jak mnie pamięć nie myli lekko podkręconego proca. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Z życia neofity - prawie 2 tygodnie bez grania na PC, mocno rozważam nowego Assassina na XO :P Pewnie tak się nie stanie, ale sam fakt, że przeszło mi to przez myśl, jest niepokojący.

 

Kurde, XOS wydaje mi się duchowym spadkobiercą ośmio i szesnastobitowców z czasów dzieciństwa - zabawka jedynie do gier, której co prawda można używać do kilku innych celów, ale po co?

 

Przez wszystkie lata PC stał się dla mnie za to narzędziem do wszystkiego, okazjonalnie używanym do gier - magia trochę przez to traci.

 

Minusem są czasy ładowania - zapomniałem już, że można tak długo czekać na wczytanie sejwa :/

 

Pół żartem, pół serio - jak ktoś będzie zbyt mocno hejtował kąsole - wysyłajcie do mnie. Sam to robiłem przez większą część życia, więc muszę naprawić zło :P

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Mi już od jakiegoś czasu granie na pececie nie daje takiej frajdy jak dawniej dużo bardziej wolę konsole. Wkładam płytkę, rozsiadam się wygodnie na kanapie/w fotelu, biorę pada, odpalam grę i łupię :P Nie przejmuję się czy gra mi pójdzie, nie muszę bawić się z ustawieniami po prostu gram ;) Czy gra działa w 60 czy 30 klatkach nie robi mi różnicy, czasy ładowania da się przeżyć ;)

 

W pecetach zwyczajnie znudził mi się ten "wyścig zbrojeń", ta pogoń za coraz to lepszym sprzętem.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Nowaj z całego serca poleca PS już teraz.

 

 

 

Biorąc pod uwagę dużo mniej czasu na granie, niż miałem do lipca, zakup kolejnej platformy na chwilę obecną mija się z celem.

 

No cóż, kobieta zmienną jest :P

 

 

 

Mi już od jakiegoś czasu granie na pececie nie daje takiej frajdy jak dawniej dużo bardziej wolę konsole.

 

Dłuższą odskocznią od konsol było The Evil Within 2 - w 4K wygląda momentami bardzo zacnie. Generalnie widzę różnicę w grafie i płynności pomiędzy PC i XO, ale już takie The Last of Us, w trybie 60 kl/s na PS4 Pro chodzi idealnie. 

 

Małe porównanie, skrajnie subiektywne, po niecałym tygodniu z PS:

 

- XOS fizycznie jest wg mnie dużo brzydszy, pomimo mniejszych rozmiarów;

- pad od XOS jest pierdylion razy lepszy - DS4 jest dla moich łap za mały, a kciuki spadają mi z gałek;

- interfejs Xboxa niszczy ten od Sony pod względem intuicyjności i wyglądu; 

- brak możliwości płacenia PayPalem na kontach PSN z UE - XIX wiek, niestety.

- wybór exclusive'ów - mecz do jednej bramki, Sony niszczy;

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

skrajnie subiektywne

Nie wiem jak XO, ale pod wzmiankami o PS4 mogę się podpisać. Nawet jeśli chodzi o porównanie interfejsu... PS4 ma tak kiepski, że płatności/PSN obsługuję via PC, a na konsoli tylko odpalam gry z płyty.

 

Ciekawe czy jest jednak wyraźna różnica między PS4 a Pro, mi się w TLOU bardzo przyjemnie grało i nie czułem, że jest tam 30 klatek.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie skończył się jeszcze październik, a właśnie zrealizowaliśmy plany na pierwszy kwartał 2018 - wpadł LG 65SJ800V. Początkowo miał być LG 65UJ7507, ale ze względu na niższą podstawkę nie zmieściłyby się pod nim konsole, a innego miejsca na ich postawienie obecnie nie mamy. Nie będzie więc stwierdzeniem dalekim od prawdy, że konsole mają obecnie wymierny wpływ na moje życiowe decyzje :P

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nope. Za dużo roboty i w obecnym mieszkaniu mija się to z celem. W nowym lokum będzie obowiązkowo.


Dotarł nowy TV. To teraz sobie sprawdzę, jak działają reklamacje w Neo24.pl

 

23119918_10214110503617243_5966679379176

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Thx.

 

Opakowanie w stanie idealnym, więc obstawiam raczej wadę fabryczną. Poszedł formularz reklamacyjny, liczę, na szybkie załatwienie sprawy, bo dosłownie prawie się poryczałem :(

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

U przewoźnika można zareklamować tylko jeżeli paczka jest uszkodzona. W tym przypadku reklamować należało by u sprzedawcy ale czuję że zwrotka będzie na uszkodzenie mechaniczne którego nie obejmuje gwarancja :(

 

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...