Skocz do zawartości

Opinie o sklepie esc.pl Gdzie indziej składać komputer.


Recommended Posts

O escu nie mam wyrobionej opinii gdyż nic tam nie kupowałem :) 

Mogę Ci polecić takie sklepy jak : agito.pl, morele.net [z tym że tutaj gdy w razie usterki musiałbyś coś na gwarancję odesłać to pokaranie boskie, ciężko się z nimi dogadać ...], arest.pl.  

Z usług tych sklepów korzystałem i dzięki bogu nie musiałem nic na gwarancję wysyłać :)

Link to post
Share on other sites

Wtrącając się do tematu. Esc ma szybkie przesyłki [dhl] wieczorem było do odebrania przez kuriera i dowóz ponad 600km... dostarczona paczka doszła około 12 polecam, jeśli wybierasz dhl...

 

Co do złożenia nie lepiej samemu ? Satysfakcja poza tym w sklepie zrobią ci to na :cenzura: i jeszcze coś :cenzura:   . 

Link to post
Share on other sites

Kupowałem w tym sklepie wiele razy i zgodzę się z przedmówcami odnośnie szybkiej przesyłki i dobrego opakowania. ale jeżeli chodzi o serwis to już nie jest tak kolorowo. Ostatnio zepsuła mi się płyta główna (pewnego dnia po prostu się nie włączyła) wysłałem do nich, a oni piszą, że są części po urywane od laminatu i jest uszkodzenie mechaniczne i nie podlega gwarancji. A mnie bardzo ciekawi w jaki niby sposób przez noc pourywały mi się części od laminatu, że na następny dzień nie odpaliła. Dobra, ale nie o to tu chodzi, tak więc ja nie  tego sklepu już nikomu nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Na morele.net (ceny ostatnio skakają, problem z reklamacją na serwis)
Agito.pl - drożej jak na morele, ale składanie gratis (jak się nie myle). Co do serwisu, podobno ciut lepiej niż na morele.

esc.pl - ceny porównywalne do morele.net (ogólnie ciut drożej, ale np. RAM taniej (40 zł) na 8 GB.

W sumie te 3 sklepy bardzo podobne.

Najtaniej morele, esc, agito ( w tej kolejności bym widział)
Jakość (ESC/agito, morele)
Szybkość wysyłki (esc, agito, morele)

Jest to moja opinia. Analizuję rynek od około pół roku. Zbieram na komputer który nie długo kupuję. Miałem kupić na morele (ale ceny poszły do góry) i na esc teraz bardziej mi się opłaci i tam kupię (Złożenie gratis, a pierwszy raz boję się samemu składać. Na morele ta usługa 49 zł). Sam będę kupował w esc po dziesiątym teraz o ile się coś nie zmieni.


PS. Latem (Lipiec/sierpień) - kupowałem na morele.net aparat cyfrowy i nie spotkałem żadnego problemu. Przesyłka szybko, dwa dni od zakupu + pytanie na czacie zdałem do aparatu i odpowiedź dostałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...