Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema!

Prosiłbym o ocenę dysku w skali 1-10

Zakupiłem go ponad rok temu.

 

Temperatury w stressie: 35-38, a z wentylatorem 30-32.

 

 

http://www.iv.pl/images/61954102908273754211.jpg

 

http://iv.pl/images/33536543644610838002.jpg

 

http://www.iv.pl/images/66676306722258104679.jpg

 

 

A tutaj Bad Sectory są gdzieś na 8000MB i na 160000MB

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie masz nic cennego to go sformatuj, pokasuj wszystkie partycje, zainstaluj system i sprawdź czy dalej są bad sectory. Wyciąg z zakładki Health wygląda normalnie. Jak po formacie nie pomoże to użyj HDD Regenerator

 

Stek głupich , durnych porad. 

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

Kupisz mu program HDD regenerator ( pomijając kwestie jego szkodliwości )

 

Format >pełny< pomaga , ale może najpierw diagnoza, poza tym można obejść się bez formatowania. Od tego jest program producenta, czy wspomniany MHDD. I nie wprowadzaj w błąd że "wyciąg z zakładki helth" wygląda normalnie, bo to nieprawda.

 

Nie rozumiem, po co przy takiej wiedzy  się udzielasz. 

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

To nie są jakieś straszne błędy dysku, więc nie ma się czym przejmować. MHDD też może być do likwidacji bad sectorów. Po likwidacji bad sectorów dysk jeszcze sporo czasu podziała. HDD Regenerator jakoś dysku mi nie popsuł, nie wiem skąd ma taką opinię.

Edytowane przez gruby907
Link to post
Share on other sites

To nie są jakieś straszne błędy dysku

 

A gdzie ci to powiedzieli . Czy Ty po polsku rozumiesz. Nie masz pojęcia to nie pisz już w temacie. Kolejny raz wprowadzasz w BŁĄD, błędy = potencjalna utrata danych, rozwalenie partycje, zablokowany dysk etc. 

 

Właśnie a propo błędów to pierwsze co kopia zapasowa. Dopiero dalsze skany itp.

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

Bo nie lubię takiego bełkotu . Później czytają ludzie i produkują takie same bzdury . Na elektrodzie to takie twoje pierdoły o regeneratorze dawno w koszu by wylądowały. Jeszcze raz się pytam kupisz mu regenreratora . Po co polecasz płatny soft jak jest do tego lepszy i bezpłatny . Założę się że sam tez nie kupiłeś. 

 

Ps: Poza tym jak autor chce opinii "wyrażonej w skali"  to tylko MHDD może pomóc na to jakoś odpowiedzieć. Ja wiem doskonale czym się dysk, bady "naprawia" I mogę podać kilkanaście sposobów i programów. Ale najpierw pełna diagnoza , nie na darmo podałem skan MHDD a Ty się wcinasz ze swoimi "rewelacjami" pt format i regenerator. 

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...