Skocz do zawartości

Battlefield 4 - nasze oczekawania?


  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na czy najbardziej nam zależy

    • Większe mapy
    • Lepsza grafika
    • Lepsza destrukcja
    • Więcej pojazdów


Recommended Posts

Dziś oficjalna zapowiedz Battlefield 4

http://www.battlefield.com/pl/battlefield-4?sourceid=plbattlebanner1233451364

 

Czego byśmy sobie życzyli w nowej 4 odsłonie

 

-większe destrukcje budynków

-więcej pojazdów

-3d w pojazdach (np seria ARMA)

 

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Większego realizmu i trybu real hardcore - takiego w którym musimy rozpoznać mundur przed rozwaleniem przeciwnika... Żeby to nie była gra dla dzieci które tylko w coda trzaskają. Więcej dużych ale ciasnych map. Ograniczoną ilość snajperów idiotów... Zapewne to nie zostanie spełnione choć było by miło :P

Link to post
Share on other sites

Realizm i ograniczenie snajperów jakoś tak w parze nie idą .

 

Bf nie może być realistyczny bo wyjdzie symulator jeśli chcesz realizmu to Arma 3

 

//nie cytuj ostatniej wypowiedzi .daft

Edytowane przez .daft
cytowanie
Link to post
Share on other sites

Spytam może ktoś wie/zna tytuł nuty z reklamy BF'a 4 ? Wiem tylko że śpiewa Rihanna, ale chyba całego utworu nie ma a ten cząstkowy był tylko pod tą reklamę :( czyż nie ?

 

Nie wiem jak wam ale mi reklama niesamowicie się podobała :)



Dzięki uprzejmości użytkownika Hezen udało się znaleźć nutę tu link dla zainteresowanych http://www.youtube.com/watch?v=yVA-xTBeHyM

Link to post
Share on other sites

Nowy silnik Frostbite w wersji 3.0. jest zagrywką marketingową bo już bardzo dobrze wygląda 2.0 a 3.0 jest jej małym rozwinięciem.

Singiel w BF4 zapowiada się miodnie ot coś nowego za to multi można traktowac jak kolejne DLC z BF3.

 

 

Mimo to BF to najlepsza sieciówka wytykując im przy okazji dużo błędów,wagę aktualizacji i najbardziej co mnie wkurza to opóznienia w multi.

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Szczerze to oglądając teraz ten trailer szlak mnie trafia, niby pokazali fragment gry, ale gościu porusza się tak jakby w życiu w żadną grę nie grał. Strzelanie i poruszanie się po ekranie tego celownika jest ogromnie żenujące, ponieważ robi to jakiś noobek. Sama rozgrywka przypomina mi bardziej styl COD'a, więc single może i wyjdzie nawet bardziej dynamiczny.

Osobiście czekam na multi, jeśli będzie warto to może kupię. Marketing EA jest zawsze świetny, ale czasami gry opiewane pieśniami, super zapowiedziami to kompletne dno...

Jestem fanem serii Battlefield, ale EA to korporacja, której nie można ufać, więc trzeba czekać aż do wydania gry...

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

Mnie osobiście ciekawi jedna sprawa, na orygin można już zamówić wersje Digital Delux, która ma być dostępna tylko przez sklep EA.

Tam w opisie jest takie ciekawe zdanie:

The Digital Deluxe version will include “access to the Exclusive Battlefield 4 Beta, Bonus Content, as well as the Battlefield 4 Premium Expansion Pack” and will be available exclusively through Origin.

 

Bo niby z premium ale jednak pisze ze tylko "jedna paczka z rozszerzeniem" będzie i teraz pytanie czy to będzie jak z BF3 edycja specjalna z dodatkiem B2K gratis (na którą polowałem po nic bo i tak potem kupiłem premium) czy to będzie to "prawdziwe premium"?

Jak Wy sadzicie?

Link to post
Share on other sites

By ta gra naprawdę mnie podjarała, musiałyby się tam znaleźć:

- Duże mapy, nie jakieś strasznie duże, jednak takie, by odległość od najdalej oddalonych punktów wynosiła ok.800m. Jednak by nie były to jakieś polany, czy inne łąki, tylko ściśnięte mapy, dużo budynków, ciasne drogi itp.

-Oraz jak ktoś wyżej powiedział: Tryb Real Hardcore. Bez jakiegokolwiek HUD'u podczas rozgrywki. Sam sobie czasami wyłączałem HUD w BF3 by naprawdę wczuć się w rozgrywkę, jednakże tam wyłączało to np. także menu, itd.

Link to post
Share on other sites

By ta gra naprawdę mnie podjarała, musiałyby się tam znaleźć:

- Duże mapy, nie jakieś strasznie duże, jednak takie, by odległość od najdalej oddalonych punktów wynosiła ok.800m. Jednak by nie były to jakieś polany, czy inne łąki, tylko ściśnięte mapy, dużo budynków, ciasne drogi itp.

-Oraz jak ktoś wyżej powiedział: Tryb Real Hardcore. Bez jakiegokolwiek HUD'u podczas rozgrywki. Sam sobie czasami wyłączałem HUD w BF3 by naprawdę wczuć się w rozgrywkę, jednakże tam wyłączało to np. także menu, itd.

zobacz sobie kiedyś battlefield 2  ,duże mapy 800m?   kaspian ma tyle a jest jedna z mniejszych map w historii BF'a  .

Masz przecież tryb hardcore , bez hud'a i do tego  zwiększone obrażenia broni

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...