Skocz do zawartości

Recenzja i unboxing wideo Lenovo Z500, jakieś życzenia ?


Recommended Posts

Hey,

 

Niedługo dostane laptopa i postanowiłem że zrobie unboxing i recenzje wideo gdyż nie ma ich na internecie i może to pomóc w wyborze potencjalnym kupcom. Macie może jakieś specjalne życzenia, może coś pokazać, przetestować(nie, nie robie crash testów :]). Postaram się to zrobić i uploadnąć na youtub'a do poniedziałku. Jeśli macie jakieś pytania walcie śmiało :menda:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

mam pytanie, jak laptop się sprawuje po 4 latach użytkowania? Myślę, że na temat laptopa będziesz mógł coś sensownego powiedzieć dopiero po tym czasie - mam tu na myśli sprawność sprzętu. Zwykle recenzje po rozpakowaniu wyglądają tak:

wow! ale ładny! taaaki nowy! jaki cichutki! i w ogóle się nie grzeje. A po trzech latach: jadę do serwisu bo ekran nie działa. Tak więc pierwsze recenzje można sobie w tyłek wsadzić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

A po trzech latach:

 

Spodziewasz się że sprzęt w dzisiejszych czasach będzie działał bezawaryjnie dłużej niż 3 lata? W jakim Ty świecie żyjesz kolego :) 

Link to post
Share on other sites

Spodziewasz się że sprzęt w dzisiejszych czasach będzie działał bezawaryjnie dłużej niż 3 lata? W jakim Ty świecie żyjesz kolego :)

JEgo post był ironią. Ktoś kto ma laptopa przez 2 dni nie może sięna jego temat obiektywnie wypowiedzieć. A recejzni z500 w internecie jest kilka i to profesjonalnie wykonanych.

Link to post
Share on other sites

mam pytanie, jak laptop się sprawuje po 4 latach użytkowania? Myślę, że na temat laptopa będziesz mógł coś sensownego powiedzieć dopiero po tym czasie - mam tu na myśli sprawność sprzętu. Zwykle recenzje po rozpakowaniu wyglądają tak:

wow! ale ładny! taaaki nowy! jaki cichutki! i w ogóle się nie grzeje. A po trzech latach: jadę do serwisu bo ekran nie działa. Tak więc pierwsze recenzje można sobie w tyłek wsadzić.

 

Dobrze moze nie powiem ci czy laptop przetrwa 4 lata czy 4 miesiace, ale moge ci pokazac jak chodza gry, jakosc wykonania, porownac matryce, powiedziec jak sprawuje sie karta dzwiekowa itp. Nikt cie nie prosi zebys to ogladal jesli tego nie chcesz  :]

Link to post
Share on other sites

No moge go porownac z starym Fujitsu Siemens (znaczy bede miec bo laptop czeka na mnie w polsce, bede tam w piatek), z kilkoma telewizorami (jednej bardzo wysokiej klasy) no i z piecioma monitorami (w tym jeden wysokiej klasy). Czas na baterii masz tutaj w recenzji : http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-Z500.88743.0.html

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...